Zamknij

Praca sprzed lat. Zapraszamy mieszkańców Koronowa do udziału w konkursie

10:31, 15.06.2022 | aszcz
Skomentuj
REKLAMA

Byłeś Ślusarzem? Sprzedawcą? Pracownikiem biurowym? Nie dowiemy się tego, jeśli nie przyłączysz się do naszej fotograficznej zabawy. Początkiem września ruszył konkurs, którego zorganizowania podjął się portal pracy Aplikuj.pl. Jego celem jest pokazanie jak zmieniły się realia zawodowe Polaków na przestrzeni lat.

Aby stać się uczestnikiem konkursu konieczne jest by być osobą w wieku 50+, mieszkać w województwie warmińsko-mazurskim bądź kujawsko-pomorskim oraz posiadać w swoim zbiorze zdjęcia związane z dawniej wykonywanym zawodem.

Aby bawić się z nami należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie i wysłać za jego pośrednictwem maksymalnie 3 zdjęcia wraz z krótkim opisem.

O nagrody można walczyć do 28 czerwca 2022 roku, bo właśnie wtedy upływa termin nadsyłania fotografii. Do wygrania: telefony komórkowe, gadżety, kursy komputerowe (od strefakursow.pl) i cenne książki.

Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat

[ZT]6307[/ZT]

[ZT]6305[/ZT]

[ZT]6306[/ZT]

(aszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Kochani Kochani

0 0

Mam pytanie czy z czasów Polski Republiki Ludowej można uczestniczyć w zabawie i kto jakie zawody ,czy milicjant może ? 10:58, 15.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%