Zamknij

10:55, 10.06.2019
W minioną niedzielę rozegrana została 20. kolejka piłkarskiej B-klasy. W meczu pomiędzy Sokołem Nowy Dwór a Fuksem Wielowicz lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali to spotkanie 3:1.
18:31, 07.06.2019
Kończy się sezon piłkarskiej A-klasy grupy 1. W ostatnim meczu przed własną publicznością piłkarze Victorii Koronowo zagrają z Tucholanką Tuchola. Początek meczu w sobotę o godzinie 16:00.
1
13:43, 29.05.2019
Już po raz dwunasty w Serocku odbył się turniej dziewcząt w piłkę nożną o Puchar Starosty Świeckiego. Miło nam poinformować, że reprezentacja Szkoły Podstawowej numer 1 w Koronowie zajęła drugie miejsce.
1
14:57, 27.05.2019
W sobotnie popołudnie piłkarze Victorii Koronowo nie dali szans swoim rywalom. W meczu 23. kolejki pewnie pokonali na własnym boisku Kamionkę Kamień Krajeński 5:1.
10
12:05, 23.05.2019
22 maja w restauracji Diabelski Młyn odbyło się podsumowanie IX Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego im. Braci Mikrutów. Była to okazja do podziękowań dla sponsorów, służb oraz wolontariuszy.
1
17:18, 13.05.2019
Po pierwszej połowie chyba nikt nie spodziewał się takiego wyniku. W sobotnim spotkaniu o mistrzostwo A-klasy, piłkarze Victorii Koronowo pokonali na własnym stadionie GLKS Osielsko 6:0.
14:26, 13.05.2019
W ubiegłą sobotę w koronowskiej hali MGOSiR odbył się Finał Autonomicznej Ligi Piłki Ręcznej. Obrońcy tytułu - Korona Koronowo - tym razem zajęli drugie miejsce w klasyfikacji końcowej całych rozgrywek. Mistrzami zostali szczypiorniści PRO Hanball Poznań.
09:16, 09.05.2019
Łokietek Wierzchucin Królewski, Sokół Nowy Dwór oraz Olimpia Wtelno. Te drużyny z terenu gminy Koronowo biorą udział w piłkarskich rozgrywkach B-klasy. Na chwilę obecną najlepiej radzą sobie piłkarze z Nowego Dworu.
12:48, 29.04.2019
34 minuty i 10 sekund – tyle potrzebował Paweł Moskal z klubu Kurzętnik Biega, aby pokonać dystans 10 km w ramach IX Ogólnopolskiego Biegu im. Braci Mikrutów.
12:11, 29.04.2019
Wczoraj oprócz IX Biegu im. Braci Mikrutów, odbyło się nowe wydarzenie sportowe o nazwie Roller Cup Koronowo, czyli zmagania rolkarzy.
11:31, 29.04.2019
W niedzielę na ulicach Koronowa odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Biegu im. Braci Mikrutów. Tradycyjnie już nie mogło zabraknąć rywalizacji wśród najmłodszych sportowców.
10:52, 22.04.2019
Emocjonujący przebieg miało sobotnie spotkanie o mistrzostwo A-klasy pomiędzy Victorią Koronowo a Wdą II/Tor Świecie. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich minutach.
09:58, 18.04.2019
Po pięciu turniejach ALPR w ligowej tabeli na prowadzeniu plasuje się drużyna Damy Radę Inowrocław. Korona Koronowo z dwoma meczami mniej jest na trzecim miejscu. Strata do lidera to zaledwie dwa punkty.
2
09:10, 18.04.2019
Miło nam poinformować, że ambasadorem IX Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego im. Braci Mikrutów będzie Pan Józef Szczeblewski.
1
13:49, 15.04.2019
12 drużyn przystąpiło do siatkarskiego turnieju o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Koronowie. Zmagania odbyły się w ubiegłą sobotą w koronowskiej hali MGOSiR.