Zamknij

Pracownik ogólnobudowlany (nr 2473)

Nr oferty: StPr/24/2473Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Droga do Różanny 17, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: istnieje możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: P.U.H.P. KOMPLEKS-BUD Tadeusz Radwan
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Droga do Różanny 17, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 784 658 694
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 7.00-15.00: 784 658 694
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7.00-15.00
    pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych, obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami, utrzymanie czystości w miejscu pracy, dbanie o ekspozycję towarów. Oferujemy: -umowa o pracę, -niezbędne szkolenia -atrakcyjne benefity -przyjazną atmosferę w pracy
    StPr/24/2808
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Praca przy załadunku odpadów stałych, praca przy zieleni miejskiej, prowadzenie pojazdu kat. B, inne czynności zlecone przez Kierownika Działu. Praca na terenie gminy Koronowo.
    StPr/24/2782
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2024

    Nauczanie w oddziale przedszkolnym. Wymiar etatu: 22 godziny dydaktyczne tygodniowo. Umowa o pracę w zastępstwie.
    StPr/24/2637
    data rozpoczęcia pracy od 07.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 908 PLN

    wszystkie czynności związane z produkcją wyrobów cukiernicznych i ciastkarskich praca w godz.: 1.00-9.00
    StPr/24/2629
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    - pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych - obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami sklepu - utrzymanie czystości w miejscu pracy - dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych (gumy do żucia, batoniki itp.) - pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru; jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
    StPr/24/2573

    StPr/24/2472
    data rozpoczęcia pracy od 09.09.2024
    wynagrodzenie od od 8 000 PLN

    StPr/24/2471

    StPr/24/2473
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN