Zamknij

Nauczyciel oddziału przedszkolnego (nr 2637)

Nr oferty: StPr/24/2637Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pomianowskiego 16, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczanie w oddziale przedszkolnym. Wymiar etatu: 22 godziny dydaktyczne tygodniowo. Umowa o pracę w zastępstwie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 22
Data rozpoczęcia: 07.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Nauczyciel przedszkola
      Uprawnienia:
      • Przygotowanie pedagogiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KORONOWIE
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Pomianowskiego 16, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 52 3822273
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt tel. 52 3822273 w godz. 8:00 - 15:00
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00 - 15:00
        pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych, obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami, utrzymanie czystości w miejscu pracy, dbanie o ekspozycję towarów. Oferujemy: -umowa o pracę, -niezbędne szkolenia -atrakcyjne benefity -przyjazną atmosferę w pracy
        StPr/24/2808
        data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Praca przy załadunku odpadów stałych, praca przy zieleni miejskiej, prowadzenie pojazdu kat. B, inne czynności zlecone przez Kierownika Działu. Praca na terenie gminy Koronowo.
        StPr/24/2782
        data rozpoczęcia pracy od 14.10.2024

        Nauczanie w oddziale przedszkolnym. Wymiar etatu: 22 godziny dydaktyczne tygodniowo. Umowa o pracę w zastępstwie.
        StPr/24/2637
        data rozpoczęcia pracy od 07.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 908 PLN

        wszystkie czynności związane z produkcją wyrobów cukiernicznych i ciastkarskich praca w godz.: 1.00-9.00
        StPr/24/2629
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        - pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych - obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami sklepu - utrzymanie czystości w miejscu pracy - dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych (gumy do żucia, batoniki itp.) - pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru; jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
        StPr/24/2573

        StPr/24/2472
        data rozpoczęcia pracy od 09.09.2024
        wynagrodzenie od od 8 000 PLN

        StPr/24/2471

        StPr/24/2473
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN