Zamknij

Ruszyła kolejna edycja paszportu turystycznego

11:22, 20.07.2017 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

Ruszyła szósta edycja paszportu turystycznego. Po raz kolejny w akcję włączona została Ziemia Koronowska. Punkty pieczątkowe znajdują się w Informacji Turystycznej na Placu Zwycięstwa w Koronowie oraz w Muzeum Ściśle Tajnym w Tryszczynie.

- Z „Paszportem Turystycznym” ruszamy w podróż po Kujawsko-Pomorskich Konstelacjach dobrych miejsc. Dobrych na wypoczynek i na zwiedzanie, pływanie kajakiem i jazdę rowerem, na letnie wędrówki i kulinarne odkrycia. Dobrych na wakacyjną przygodę, którą można rozpocząć w popularnym kurorcie, zabytkowym centrum miasta, na gwarnym bulwarze – czytamy na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. - Tegoroczny „Paszport” zaprowadzi Cię w kujawsko-pomorskie zakaMARKI. Zaskoczą Cię swoją opowieścią, urzekną krajobrazem, zainspirują wyjątkową atmosferą. W VI edycji „Paszportu” znajdziesz propozycje wakacyjnych wypadów do miejsc, które układają się w ciekawe trasy - to właśnie nasze „Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc”. Od Ciebie zależy ile czasu i uwagi im poświęcisz, ile zachowasz wrażeń i słonecznych wspomnień – czytamy dalej.

Paszporty i punkty pieczątkowe dostępne są w wybranych miejscach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Na terenie gminy Koronowo otrzymamy je w Muzeum Ściśle Tajnym w Tryszczynie oraz w koronowskim Punkcie Informacji Turystycznej.

Dla uczestników akcji paszportowej przygotowane zostały również specjalne nagrody.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%