Zamknij

Nauczyciel języka angielskiego (nr 0677)

Nr oferty: StPr/24/0677Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Dworcowa 53, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć dydaktycznych z młodzieżą wymiar czasu pracy 2/18
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 2
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 545 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Filolog języka nowożytnego
      Język:
      • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
        Uprawnienia:
        • Przygotowanie pedagogiczne
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: ukończone studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku filologia angielska, przygotowanie pedagogiczne, dobry kontakt z młodzieżą
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Dworcowa 53, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 504 246 876
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 8.00-15.00: 504 246 876
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00-15.00
          Prace biurowe
          StPr/24/0197
          data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
          wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

          obsługa klienta, obsługa kasy, przygotowanie dań praca II zmianowa, 1/2 lub pełen etat
          StPr/24/0979
          data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024
          wynagrodzenie od od 2 216 PLN

          - Montaż urządzeń, konstrukcji, szaf i aparatury NN, SN, WN, - Wykonywanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych, - Diagnozowanie i naprawa usterek w instalacjach elektrycznych, - Weryfikacja projektów, - Montaż tras kablowych, - Bieżące czynności konserwacyjne, eksploatacyjne, naprawcze, - Kompletowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami elektrycznymi, - Dbałość o doskonalenie procesu produkcji, - Terminowa realizacja zleceń, - Współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji projektów.
          StPr/24/0900
          data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024
          wynagrodzenie od od 4 500 do 7 000 PLN

          obsługa na stanowisku kasowym, obsługa na stanowisku mięsnym, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, dbanie o czystość i powierzone mienie.
          StPr/24/0838
          data rozpoczęcia pracy od 23.03.2024
          wynagrodzenie od od 3 181,5 PLN

          StPr/24/0796
          data rozpoczęcia pracy od 18.03.2024

          prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej, współpraca z pedagogiem terapeutycznym, prowadzenie dokumentacji wymiar etatu: 22/22
          StPr/24/0750
          wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

          przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy, obsługa na stoisku mięsnym, porządkowanie i czystość w sklepie wymiar etatu: 3/4
          StPr/24/0668

          - prowadzenie zajęć dydaktycznych z młodzieżą wymiar czasu pracy 2/18
          StPr/24/0677
          data rozpoczęcia pracy od 11.03.2024
          wynagrodzenie od od 545 PLN

          obsługa klienta, wypiek ciasta, przygotowywanie posiłków i napojów dla klientów, przygotowywanie pizzy Staż będzie wykonywany w gminie Koronowo
          StPr/24/0554
          data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024

          wszystkie czynności związane z produkcją, wykańczaniem ciast i ciastek, utrzymanie porządku praca w godz.: 1.00-9.00
          StPr/24/0525
          wynagrodzenie od od 6 000 PLN