Zamknij

Włodzimierz Domek z Koronowa z nagrodą Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

21:37, 21.06.2021 | Fot.: Szymon Zdziebło, tarantoga. pl dla UMWKP
Skomentuj

W toruńskim amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu nagrodzony został Włodzimierz Domek z Koronowa. Prestiżowe nagrody przyznano po raz dwudziesty. 

Pana Włodzimierza Domka z Koronowa nagrodzono na wniosek Burmistrza Koronowa Patryka Mikołajewskiego. Mieszkaniec gminy otrzymał wyróżnienie w kategorii "Budowa społeczeństwa obywatelskiego".

Laureat jest instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego, Komendantem Hufca ZHP Koronowo, instruktorem Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich i jak napisano w uzasadnieniu wyróżnienie otrzymał „za działalność harcerską i historyczną na terenie Gminy Koronowo”

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

Historyk Historyk

0 0

Jak tak tych panów nie kojarzę . Dlatego wszedłem ”Koronowo artykuły GP " szybko znalazłem nazwisko obecnego burmistrza bo 28. Lutego pan A. Lewandowski z GP, napisał "Zgliszcza bez kapelmistrza „ i to tam na czele tych strajkujących znalazłem dawnego radnego pana Mikołajewskiego , który wnioskował tego drugiego pana do nagrody . Dla przybliżenia drugiej postaci przeczytałem z dnia 1 marca 2017 roku kolejne doniesienia Adama Lewandowskiego zatytułowane "Koronowo nie chce chlewni broni kapelmistrza i żąda referendum " niby nic dziwnego a jednak polecam fotografie z sesji Rady Miejskiej Nr 6. Gdzie widać dawnego przewodniczącego i strajkujące dziecko z banerem . Dziś przypomina to jak te dwa inne buty ubrane przez Jarosława . Pozdrawiam 16:36, 22.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

No,noNo,no

1 0

Dwa inne a jednak para 17:23, 22.06.2021


0%