Zamknij

"Stalowy Anioł" z Koronowa. Beata Głowacka nagrodzona

17:33, 21.11.2018 | Red
Skomentuj
Uroczystość wręczenia nagród Stalowy Anioł fot. Andrzej Goiński
REKLAMA

Siedem osób zostało nagrodzonych w ramach tegorocznej edycji marszałkowskiego konkursu dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej „Stalowy Anioł”. Wśród laureatów znalazła się Beata Głowacka - prezes Spółdzielni Socjalnej Koronowianka.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w Collegium Maximum UMK w Toruniu. Statuetki wręczyła radna województwa Katarzyna Lubańska.

- Praca na rzecz drugiego człowieka to misja. Przyznając doroczne wyróżnienia chcemy promować najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy w tej dziedzinie, nowatorskie osiągnięcia oraz postawy rzetelności i ofiarności wśród pracowników, a także wolontariuszy – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Za co przyznawane są nagrody? Między innymi za tworzenie i realizowanie modelowych rozwiązań w zakresie opieki nad dzieckiem i rodziną, wdrażanie projektów aktywizacji i integracji społecznej osób wykluczonych, aktywizowanie i integrowanie wspólnot lokalnych oraz wspieranie sektora ekonomii społecznej i wolontariatu.

- Kochani to wielki zaszczyt dla mnie znaleźć się w gronie tak zacnych laureatów nagrody "Stalowy Anioł" przyznawanej przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Chciałabym podziękować swoim wszystkim współpracownikom, wolontariuszom, instytucjom, firmom i mieszkańcom wspierającym nasze działania - bo to dzięki Wam udaje się realizować akcje charytatywne. Moi drodzy ten ANIOŁ jest też dla Was! Otrzymanie tej nagrody mobilizuje mnie do dalszej ciężkiej pracy na rzecz naszej lokalnej społeczności - napisała na profilu społecznościowym spółdzielni nagrodzona Beata Głowacka.

Laureaci oprócz statuetek Stalowego Anioła i listów gratulacyjnych otrzymali także nagrody finansowe.

(Red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz