Zamknij

Wyznaczono nagrodę za wskazanie sprawcy podpaleń w Mąkowarsku

09:06, 09.07.2019 | Redakcja
Skomentuj
Wszelkie informacje pomocne w tej sprawie można przekazywać bezpośrednio na Komisariacie Policji w Koronowie bądź dzwoniąc pod numer alarmowy 112 fot. OSP KSRG Mąkowarsko
REKLAMA

Ochotnicza Straż Pożarna w Mąkowarsku poinformowała o wyznaczeniu nagrody za wskazanie sprawcy, bądź przekazanie informacji, która przyczyni się do pomocy we wskazaniu sprawcy ostatnich podpaleń w Mąkowarsku.

- Ten, kto przyczyni się do ustalenia tożsamości może liczyć na wyznaczoną wysoką nagrodę - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie społecznościowej OSP KSRG Mąkowarsko.

Do pierwszego pożaru niezamieszkałego budynku przy ulicy Kościelnej w Mąkowarsku doszło 30 czerwca. Wtedy spaleniu uległa tylko niewielka część budynku. Po raz kolejny strażacy musieli interweniować 7 lipca w nocy. Pożar był o wiele większy niż za pierwszym razem. Strażacy walczyli kilka godzin z żywiołem. Na miejscu byli druhowie z Mąkowarska, Koronowa, Pruszcza i Bydgoszczy.

Wszelkie informacje pomocne w tej sprawie można przekazywać bezpośrednio na Komisariacie Policji w Koronowie bądź dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Nie dla kasy Nie dla kasy

3 1

Z podpaleniami to historia w gminie Koronowie ma pewne tradycje, a OSP nawet przykłady . 09:51, 09.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dziwnedziwne

1 0

Tylko policja nie ma pozytywnych wyników z ustalaniem sprawców. 12:58, 09.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniecmieszkaniec

1 0

Podpalenia, są to przestępstwa o dużym ciężarze gatunkowym, stwarzające poważne niebezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców gminy. Obowiązkiem policji jest skutecznie temu przeciwdziałać. 19:25, 09.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz