Zamknij

Policjanci wyjaśniają przyczyny śmiertelnego wypadku

10:36, 10.05.2019 | podkom. Lidia Kowalska Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy
REKLAMA
Skomentuj
W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 67-letni mieszkaniec Radomia fot. policja

Na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Gościeradz na trasie między Bydgoszczą a Koronowem doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym zginał 67-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem C5 zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się czołowo z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym.

Wczoraj (09.05.2019) o godzinie 14:10 dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym zaistniałym na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Gościeradz w powiecie bydgoskim.

Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy potwierdzili ten fakt. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni mężczyzna kierujący citroenem C5 z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się czołowo z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. W wyniku tego wypadku mieszkaniec Radomia poniósł śmierć na miejscu.

Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

fot. policja

(podkom. Lidia Kowalska Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Gosia2Gosia2

0 0

Straszne... oby jak najmniej takich sytuacji 13:22, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone