Zamknij

Wpadł ze skradzionym łupem!

11.57, 13.02.2022 . Aktualizacja: 11.58, 13.02.2022
Skomentuj
REKLAMA

Patrol policyjnych przewodników psów służbowych zatrzymał 29-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna włamał się do jednego z pomieszczeń pod rondem Jagiellonów w Bydgoszczy. Funkcjonariusze zatrzymali go ze skradzionym łupem. Podejrzany jest recydywistą.

W czwartek (9.02.2022) około godziny 2:00 w nocy, patrol przewodników psów służbowych, przemieszczając się ulicami centrum miasta, zauważył w pobliżu przystanku autobusowego przy ulicy Placu Kościeleckich w Bydgoszczy mężczyznę, który wzbudził ich zainteresowanie. Mężczyzna ten niósł dwa duże wypełnione worki foliowe. Mundurowi postanowili go sprawdzić.

W trakcie legitymowania 29-latka okazało się, że w workach ma 13 nowych kinkietów, nowe bezprzewodowe słuchawki oraz różnego rodzaju sprzęt elektroniczny. Mężczyzna tłumaczył, że wszystko dostał od kolegi. Policjanci nie dawali mu wiary, tym bardziej, że jego historia w policyjnej bazie była dosyć długa i miała związek między innymi z kradzieżami. 29-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu na bydgoskim Szwederowie.

[ZT]5788[/ZT]

W między czasie kryminalni z bydgoskiego Szwederowa pojechali w rejon ronda Jagiellonów. Tam, po sprawdzeniu przejścia podziemnego, funkcjonariusze ujawnili w jednym z pomieszczeń uszkodzone drzwi oraz futrynę. W środku było zapalone światło i panował tam ogólny bałagan. Policjanci zabezpieczyli miejsce i przeprowadzili oględziny. 29-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy z bydgoskiego Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwa tego dokonał w warunkach recydywy, w związku z czym ponownie trafi za kratki zakładu karnego.

[ALERT]1644749822239[/ALERT]

[ZT]5792[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%