Zamknij

Bank Spółdzielczy w Koronowie doceniony za współpracę na rzecz bezpieczeństwa

09:36, 10.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy insp. Witold Markiewicz spotkał się z przedstawicielami instytucji oraz osobami prywatnymi zaangażowanymi w działalność profilaktyczną na rzecz bezpieczeństwa na terenie Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego, by podziękować im za dotychczasową współpracę.

02.12.2021 w sali konferencyjnej bydgoskiej komendy odbyło się spotkanie z przedstawicielami instytucji oraz osobami prywatnymi, które wspierają bydgoskich policjantów zajmujących się szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Wśród nich byli:

Prezes Zarządu Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy Pan Jacek Wojciechowski,
Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy Pan Andrzej Gross,
Zastępca Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy Pan Tomasz Szoch,
Dyrektor Banku Spółdzielczego w Koronowie Pani Dorota Jaworska,
Pan Marcin Gagacki Opono Motorsport,
oraz Pani Hanna Bakuniak reprezentująca Klub Sportowy Astoria Bydgoszcz, trenująca pływanie zimowe.
Komendant Miejski Policji w  Bydgoszczy insp. Witold Markiewicz wręczając im symboliczne statuetki podziękował za dotychczasową współpracę na rzecz bezpieczeństwa, szczególnie w ruchu drogowym oraz nad wodą. Komendant dziękując gościom zwrócił uwagę na kwestię edukacji w tym zakresie każdego pokolenia. Współpraca różnych podmiotów działających na rzecz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa gwarantuje wysoki poziom tych działań.

Wszyscy zgromadzeni podsumowując wspólną działalność zadeklarowali dalszą współpracę. (policja)

[ZT]5554[/ZT]

[ZT]5558[/ZT]

[ZT]5541[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Tak Tak

0 0

Bank spółdzielczy w Koronowie to jedno z niewielu miejsc gdzie można czuć się bezpiecznie , gorzej jest dojść do tego banku ale to chyba urząd burmistrza powinien zadbać aby chodniki i przejścia były odśnieżone . Nie chciałem wierzyć kiedy żona moja opowiedziała mi jak wyglada Koronowo podczas paru centymetrów śniegu ?, dlatego wszedłem w kamerę Koronowo o godz 10,30 i rzeczywisty obraz porządku publicznego , w okresie zimowym !, nie zazdroszczę starszym osobą robienia zakupów czy dojścia z miejsca zamieszkania do Banku , jakby tego było mało notorycznie od strony UM pomiędzy pasami dla przejścia zaparkowany ciemny ( busik )samochód ?, podczas przedostatniej sesji rośniesz tam parkuje , i zawsze kiedy odwiedza UM?, czy jest to uczciwe w stosunku do mieszkańców którzy nie unikają opłat parkując w miejscu do tego przeznaczonym . Podobno przykład idzie z góry , może ktoś zwróci na to uwagę zalegających chodników na rynku w Koronowie . 11:12, 10.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Trochę późno ale,Trochę późno ale,

0 0

Zadziałało o 10,40 coś odśnieżone na Rynku no i auto zostało po ponad godzinie przestawione w inne miejsce od strony UM . Dziękuje podatnik 11:52, 10.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%