Zamknij

Victoria Koronowo po pełnym emocji meczu przegrywa ze Startem Warlubie

06:56, 30.09.2021 aszcz Aktualizacja: 07:00, 30.09.2021
Skomentuj

Znamy zwycięzców wczorajszych piłkarskich zmagań w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Victoria Koronowo uległa Startowi Warlubie, a Zawisza Bydgoszcz pokonała kruszwiczan w spotkaniu nad Gopłem.

Wczorajsze spotkanie było pełne emocji. Victoria Koronowo do przerwy remisowała z Warlubiem, a sam mecz potrzebował aż 120 minut aby wyłonić zwycięzcę.

Pierwszy gol padł w 28'minucie. Wynik dla Warlubie poprawił Mikołaj Kuczmiński na 0:2. Mimo tego zawodnicy Victorii wyrównali wynik najpierw po strzale z rzutu karnego Damiana Szczukowskiego 1:2, a następnie po strzale Kamińskiego 2:2 w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Warto dodać, że gospodarze spotkania od 60' minuty grali w dziewiątkę.

Teraz Start Warlubie zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz, która pokonała Gopło Kruszwica.

W ramach Okręgowego Pucharu Polski z Gopłem Kruszwica zmierzyła się Zawisza Bydgoszcz. Trzecioligowiec pokonał kruszwiczan 0:2.

W zakończonym wczoraj spotkaniu Gopło przegrało z trzecioligowcem. Zawisza wyszła na prowadzenie jeszcze przed przerwą w 39'minucie spotkania (0:1).

- Warto odnotować, że od 38 minuty po dwóch żółtych, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Patryka Jurkiewicza mecz kończyliśmy w 10. - przypomina klub Gopło Kruszwica.

Drugą bramkę goście zdobyli dopiero w 90'minucie spotkania.