Zamknij
REKLAMA

Paweł Moskal triumfatorem IX Biegu im. Braci Mikrutów

12:48, 29.04.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj
Koronowo.net.pl

34 minuty i 10 sekund – tyle potrzebował Paweł Moskal z klubu Kurzętnik Biega, aby pokonać dystans 10 km w ramach IX Ogólnopolskiego Biegu im. Braci Mikrutów.

Drugi linię mety przekroczył Paweł Dzierliński z Luks Serock, a trzeci Szymon Brzozowski z Wika Polska. Wśród kobiet szans rywalkom nie dała mieszkanka Nowego Jasińca Patrycja Paczkowska (reprezentująca Luks Serock). Na drugim stopniu podium stanęła Daria Procek (Biegające Śliwice), a trzecie Agata Woźniakowska (Bydgoskie Okonie).

Warto zaznaczyć, że w biegu wziął udział Józef Szczeblewski. Jest to zapalony sportowiec, któremu brak nogi nie przeszkodził w przebiegnięciu jedenastu maratonów m.in. w Nowym Yorku, Los Angeles, Chicago, Sztokholmie, biegu 24-godzinnego w Warszawie i dwóch supermaratonów o dystansie 100 km. Wizyta pana Józefa podczas koronowskiego wydarzenia była także okazją do rozmowy, zapoznania się z osiągnięciami tego sportowca oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Relację z biegów młodzieżowych oraz dziecięcych podczas IX Biegu im. Braci Mikrutów można przeczytać tutaj. W niedzielne popołudnie odbył się również I Roller Cup Koronowo. Więcej o tym tutaj.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone