131 zawodników i aż 204 stoczone walki. To liczby Otwartych Mistrzostw Miasta Koronowa w zapasach. Wydarzenie odbyło się w ubiegłą sobotę.
Zawody przeprowadzone zostały w dwóch grupach wiekowych: "młodzik" oraz "mini zapasy". Te zostały podzielone na poszczególne kategorie wagowe. Miejsca na podium prezentowały się następująco:
Młodzik:
Waga 38 kg
- Andrzej Górecki (ULKS Gryf Wojnowo)
- Aleksander Stożek (MLKS Wisła Świecie)
- Gracjan Skobel (ULKS Gryf Wojnowo) / Trystan Sulski (KS Gwiazda Bydgoszcz)
Waga 41 kg
- Kacper Draus (ULKS Gryf Wojnowo)
- Jan Grubba (KS Koronowo)
- Oliwier Żerkowski (KS Koronowo) / Wojciech Engelgardt (KS Victoria Osielsko)
Waga 44 kg
- Paweł Cylka (KS Bloczek Team Pelplin)
- Filip Klatecki (ULKS Gryf Wojnowo)
- Ariel Leszczyński (KS Bloczek Team Pelplin) / Oliwier Zientek (KS Gwiazda Bydgoszcz)
Waga 48 kg
- Michał Ignacik (KS Gwiazda Bydgoszcz)
- Wiktor Chraca (KS Bloczek Team Pelplin)
- Bruno Błaszczyk (KS Victoria Osielsko) / Oliwier Mrówczyński (ILKS Gryf Wojnowo)
Waga 52 kg
- Wiktor Lubecki (KS Gwiazda Bydgoszcz)
- Tytus Katkowski (UKS Olimpik Lubichowo)
- Kacper Legęza (KS Victoria Osielsko) / Aleksander Witek (LKS Suples Lniano)
Waga 57 kg
- Jakub Chołka (KS Bloczek Team Pelplin)
- Kacper Myszkowski (KS Victoria Osielsko)
- Kacper Skibowski (LKS Suples Lniano) / Kacper Roskosz (KS Bloczek Team Pelplin)
Waga 62 kg
- Szymon Schilling (UKS Olimpik Lubichowo)
- Mateusz Wesołowski (KS Koronowo)
- Jakub Trzos (UKS Olimpik Lubichowo) / Kewin Uwijała (UKS Olimpik Lubichowo)
Waga 75 kg
- Kacper Banaszak (UKS Sicienko)
- Igor Helak (KS Koronowo)
- Filip Kolasiński (ULKS Gryf Wojnowo) / Marcel Świątkowski (KS Victoria Osielsko)
Waga dz_33 kg
- Dominika Konkel (GKS Cartusia Kartuzy)
- Patrycja Szweda (UKS Olimpik Lubichowo)
- Weronika Mickiewicz (LKS Suples Lniano)
Waga dz_39 kg
- Wiktoria Łozińska (KS Gwiazda Bydgoszcz)
- Zuzanna Draus (ULKS Gryf Wojnowo)
Waga dz_42 kg
- Agata Papierowska (LKS Suples Lniano)
- Natalia Myszkowska (KS Victoria Osielsko)
- Oliwia Knopik (KS Bloczek Team Pelplin)
Waga dz_46 kg
- Natalia Laskowska (KS Bloczek Team Pelplin)
- Izabela Linowiecka (UKS Sicienko)
- Małgorzata Piotrowska (LKS Suples Lniano) / Martyna Radzio (MLKS Wisła Świecie)
Waga dz_50 kg
- Julia Kociemba (MLKS Wisła Świecie)
- Aleksandra Szucka (KS Bloczek Team)
Waga dz_54 kg
- Natalia Radzio (MLKS Wisła Świecie)
- Patrycja Preś (MLKS Wisła Świecie)
- Wiktoria Laniecka (KS Bloczek Team Pelplin)
Waga dz_62 kg
- Dominika Pochowska (ULKS Gryf Wojnowo)
- Martyna Tomaszewska (KS Victoria Osielsko)
- Jesika Szucka (KS Bloczek Team Pelplin)
Mini zapasy:
Waga 28 kg:
- Bartosz Głodek (UKS Olimpik Lubichowo)
- Maksymilian Janicki (KS Gwiazda Bydgoszcz)
- Dawid Żelechowski (LKS Suples Lniano) / Wiktor Kasprzak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
Waga 29 kg:
- Wiktor Wadas (KS Gwiazda Bydgoszcz)
- Tomasz Rutkowski (KS Gwiazda Bydgoszcz)
- Aleksander Filarski (KS Bloczek Team Pelplin) / Adam Bonna (LKS Suples Lniano)
Waga 30 kg:
- Marcin Gort (UKS Olimpik Lubichowo)
- Oskar Zientek (KS Gwiazda Bydgoszcz)
- Antoni Preś (MLKS Wisła Świecie) / Ignacy Okrój (KS Bloczek Team Pelplin)
Waga 32 kg:
- Tomasz Przewoźny (UKS Olimpik Lubichowo)
- Igor Wylot (UKS Olimpik Lubichowo)
- Andrzej Kuchanny (KS Bloczek Team Pelplin) / Piotr Szopiński (ULKS Gryf Wojnowo)
Waga 35 kg:
- Alan Świerblewski (UKS Sicienko)
- Sebastian Wesołowski (KS Koronowo)
- Seweryn Plath (KS Bloczek Team Pelplin) / Adrian Kraska (KS Gwiazda Bydgoszcz)
Waga 38 kg:
- Alex Dębicki (MLKS Wisła Świecie)
- Kamil Marchlewicz (KS Gwiazda Bydgoszcz)
- Jakub Zalewski (MLKS Wisła Świecie) / Maciej Śpionkowski (KS Koronowo)
Waga 45 kg:
- Dorian Kozłowski (KS Gwiazda Bydgoszcz)
- Julian Melwiński (KS Victoria Osielsko
- Rafał Pozański (KS Koronowo) / Bartosz Ściesiński
Waga 51 kg:
- Maciej Spirra (ULKS Gryf Wojnowo)
- Patryk Karwecki (ULKS Gryf Wojnowo)
- Rafał Kujawa (KS Koronowo) / Franciszek Kotowski (KS Victoria Osielsko)
Waga 66 kg:
- Maciej Dallige (LKS Suples Lniano)
- Rafał Patrej (KS Bloczek Team)
Waga dz_25 kg:
- Inga Kuc (KS Bloczek Team)
- Zuzanna Boińska (KS Koronowo)
- Zofia Rutkowska (KS Koronowo) / Sandra Guzowska (LKS Suples Lniano)
Waga dz_28 kg:
- Lena Sambor (KS Bloczek Team Pelplin)
- Marta Przewoźna (UKS Olimpik Lubichowo)
- Magdalena Jaskólska (ULKS Gryf Wojnowo) / Ksenia Stemska (KS Victoria Osielsko)
Waga dz_32 kg:
- Nicola Cyrus (UKS Sicienko)
- Weronika Walentowicz (LKS Suples Lniano)
- Nicola Szczygielska (UKS Olimpik Lubichowo) / Agata Mickiewicz (LKS Suples Lniano)
Waga dz_35 kg:
- Aurelia Godzińska (GKS Carusia Kartuzy)
- Agata Szczygielska (UKS Olimpik Lubichowo)
- Zuzanna Janczak (ULKS Gryf Wojnowo) / Alina Jankowska (KS Koronowo)
Waga dz_38 kg:
- Natalia Kierzkowska (LKS Suples Lniano)
- Zofia Bargieł (KS Koronowo)
- Karina Gotowska (ULKS Gryf Wojnowo) / Monika Bryl (UKS Sicienko)
Waga dz_41 kg:
- Julia Banaszak (UKS Sicienko)
- Aleksandra Lorenc (KS Bloczek Team)
- Almedina Halilivić (LKS Suples Lniano)
Waga dz_52 kg:
- Martyna Binienda (ULKS Gryf Wojnowo)
- Liwia Pisula (ULKS Gryf Wojnowo)
- Martyna Nawrocka (UKS Olimpik Lubichowo)
Lokalny Klub Sportowy Koronowo reprezentowało 13 zawodników i 5 zawodniczek zdobywając łącznie 13 medali.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz