Zamknij

Victoria Koronowo remisuje w Kamieniu Krajeńskim. Kamionka wyrównała wynik spotkania w doliczonym czasie gry

15:58, 06.11.2017 Igor Nigmański
Skomentuj To piąty pojedynek z rzędu w którym to Victoria nie odnotowała zwycięstwa fot. IN To piąty pojedynek z rzędu w którym to Victoria nie odnotowała zwycięstwa fot. IN

Bardzo emocjonujący przebieg miał niedzielny pojedynek pomiędzy Kamionką Kamień Krajeński a Victorią Koronowo. Victoria prowadząca przez większą część spotkania straciła gola w doliczonym czasie gry z rzutu karnego i ostatecznie musiała zadowolić się zdobyciem jednego punktu.

Victoria od samego początku miała kilka dogodnych sytuacji na zdobycie gola, jednak koronowscy piłkarze wykazywali się wysoką nieskutecznością. Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzył Paweł Górzyński, który precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał golkipera Kamionki. Tuż przed przerwą idealną szansę na podwyższenie wyniku zmarnował Aleksander Zieliński, który trafił prosto w bramkarza gości.

Na początku drugiej części to Victoria miała ponownie kilka dobrych sytuacji. Później mecz się wyrównał i bardzo zaostrzył. W koronowskiej drużynie żółte kartoniki ujrzeli Adam Krzyżelewski, Paweł Dec oraz Piotr Miś. Sędzia nie wahał się używać również żółtych kartek dla graczy gospodarzy. W ostatniej minucie spotkania w polu karnym Victorii upadł piłkarz z Kamienia Krajeńskiego i sędzia postanowiła podyktować rzut karny, którego pewnie wykorzystał Tomasz Mrugalski. Ostatecznie Victoria zremisowała wyjazdowe spotkanie 1:1.

Skład Victorii:

Łukasz Dąbrowski, Jakub Kulpa, Szymon Łagoda, Mateusz Giełażyn, Przemysław Dec, Paweł Dec, Mateusz Chrzanowski, Paweł Górzyński (Jakub Mizdalski), Patryk Zieliński (Piotr Miś), Aleksander Zieliński (Paweł Baumgart), Adam Krzyżelewski (Marek Majewski)

W ligowej tabeli Victoria Koronowo plasuje się na siódmej pozycji z 17 punktami. W następnym meczu zmierzy się na własnym stadionie z Tartakiem Wudzyn. Będzie to zarazem ostanie spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2017/18. Początek pojedynku 11 listopada o godzinie 13:00.