Zamknij

Prezes BS w Koronowie przekazała "Polfinka" policjantom

18:04, 26.04.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Koronowie Pani Alicja Huczyńska na ręce Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy nadkomisarza Jarosława Zdunka przekazała kostium „Polfinka”, który na co dzień będzie służył policjantom z Koronowa w prowadzonych działaniach profilaktycznych.

Dzisiaj (26.04.2022) w sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Koronowie Prezes Zarządu Pani Alicja Huczyńska w towarzystwie Dyrektora Oddziału Banku w Koronowie Pani Doroty Jaworskiej przekazała Pierwszemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy nadkomisarzowi Jarosławowi Zdunkowi policyjny kostium „Polfinka”, który na stałe będzie znajdował się na wyposażeniu Komisariatu Policji w Koronowie.

Bank Spółdzielczy w Koronowie niejednokrotnie wspierał Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy w wszelkich przedsięwzięciach dotyczących zadań profilaktycznych, jak również włącza się w akcje dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Długo wyczekiwany kostium „Polfinka”, będzie wykorzystywany w działaniach i akcjach profilaktycznych z najmłodszymi na terenie gmin Koronowo, Dobrcz i Sicienko.

Taki prezent z pewnością  uatrakcyjni prelekcje oraz pozwoli wywołać jeszcze większy uśmiech na twarzach naszych  najmłodszych dzieci, które „Polfinek” odwiedzi. W przekazaniu udział wziął również Komendant Komisariatu Policji w Koronowie podinsp. Tomasz Meyze.

[ZT]6091[/ZT]

[ZT]6086[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

berlin berlin

0 1

Edukacja to podstawa mam trochę oszczędności w tym banku na przysłowiowe waciki :), i bardzo się cieszę że mój skromny wkład może sprawić tyle pożytecznego . Co do Koronowa to przyglądając się z boku np; niektórym radnym to mam zupełnie inne zdanie Jako osoba przyglądająca się działaniem radnych rady miejskiej w Koronowie jak i UM chciałbym zaznaczyć w mojej ocenie bardzo nisko zawieszoną poprzeczkę jeżeli chodzi o Koronowo tych obu organów administracji Państwowej a obrady rady miejskiej tylko mnie o takiej ocenie zapewniają . Jako pierwsze co rzuca się w oczy i nie tylko jest argumentacja jednego z radnych , który powołuje się na różnorodność tablic rejestracyjnych pojazdów zaparkowanych w Pieczyskach co jego zdaniem oznacza korzystanie z tych terenów osób przyjezdnych z różnych okolic . W mojej ocenie to błąd i oderwanie się od rzeczywistości mówiąc w ten sposób i podając taką argumentacje . Powodem jest same prawo które mówi; Przerejestrowanie samochodu bez zmiany tablic jest dobrowolne i zależy od woli kierowcy. Jeśli będzie on chciał, aby oznaczenie regionu na niej było zgodne z miejscem zamieszkania, może wnioskować o nowe „blachy”. Ale jak prawo wskazuje nie koniecznie i nie jest to obowiązkowe dlatego taka argumentacja radnego jest w mojej ocenie z kosmosu .Co do kosztów na jakie wskazał burmistrz Koronowa który chce odzyskać za pośrednictwem własnych mieszkańców ponieważ parking miał być płatny tylko od poniedziałku do piątku i pokrywać wydatki na tym terenie. Szkoda ze pan burmistrz nie zauważa pojazdów zaparkowanych na ogródkach działkowych, które są dzierżawione a nie własnością i nie tylko funkcjonują jako ogrody ale jako parkingi dla pojazdów samochodowych działkowców ?. Bo wówczas powinni płacić inny podatek bo ich teren nie jest przeznaczony dla garażowania i parkowania pojazdów ?. I to te sprawy należy uporządkować w pierwszej kolejności z właścicielami ogródków działkowych . Co do jakiejkolwiek płatności uważam że wstęp na plaże powinien być płatny a nie parking , który ma być płatny zdaniem radnej . To uderzy w mieszkańców a nie w turystów spacerowiczów którzy odwiedzają to miejsce z uwagi na zjedzenie posiłku i spaceru na który bardzo często i tylko z tego powodu ludzie tam przebywają . Co do wąwozów odpadów zielonych z działek i śmieci można i należy to zmienić wymuszając na działkowcach kontenerów na ich terenie które ZGKiM odbierze za opłatą . 17:59, 27.04.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

:):)

0 1

Przypuszcza ze minusik dał radny pewnie co zna się na prawie tablic samochodowych . 11:03, 29.04.2022


Może Państwo pomogą Może Państwo pomogą

0 1

Jak to dobrze widzieć i słyszeć Panią prezes najlepszego Banku w Koronowie . I tu mam osobiste pytanie do fachowców w dziedzinie finansów . Niedawno przeczytałem o zmniejszonym długu Koronowa którego dług wynosił podobno 14,5 mil. Dziś tylko 1,5 milion przy dotacji jak twierdzi rozmówca 18 mil?. Czy według fachowców jest się czym chwalić ?. Przypomnę że przez okres prawie dwóch lat żadna ze świetlic i szkoły nie była czynne, oszczędności w oświetleniu i ogrzewaniu przy pracach porządkowych ogromne brak wydawanych posiłków i itp powód Pandemia ?. Do tego prawie żadnych masowych imprez i dotacja jak piszą 18 mil. To dlaczego mają jeszcze taki dług publiczny ?, może Państwo z banku jakoś to wyjaśnią mi bo nie kumam gdzie tu sukces . Bo gdyby nie ta dotacja 18. mil to należy dodać te 1,5 mil długu to byśmy mieli minus 19,5 mil długu . To gdzie tu sukces samorządu ?. W Chyba że się mylę i od dziś wszyscy będziemy pracować zdalnie jak w UM przez ostatnie dwa lata jak widać to się opłaca według UM ?. Dlatego pytam fachowców jak to możliwe mam dług prawie 15 mil dostaje 18 mil na plus i nadal mam 1,5 mil długu ? 15:44, 28.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%