Zamknij

Zmiana nazw popularnych kanałów! Wiemy, jak będą się teraz nazywać

16:00, 15.04.2021 | M.O.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Canal+ Polska zapowiada zmiany w portfolio kanałów tematycznych.  Już od jutra (15 kwietnia) dwa lifestylowe kanały będą funkcjonować pod zmienionym szyldem. 

Francuski nadawca coraz bardziej stawia na promocję swojej marki Canal+. Dlatego też dwa kanały stacji funkcjonować pod zmienionym szyldem. 

Od czwartku (15 kwietnia) Kuchnia+ i Domo+ zmienią się w odpowiednio Canal+ KUCHNIA i Canal+ DOMO. Zmiana, zdaniem przedstawicieli marki, ma wiązać się z pełnym wykorzystaniem potencjału, jakie drzemią w obu kanałach. 

Za zmianą nazwy ma pójść urozmaicenie oferty programowej, a kanały mają się uzupełniać z pozostałą ofertą stacji. 

- Kanały są dostępne za pośrednictwem dekoderów CANAL+, w ofercie sieci kablowych oraz online, na platformie canalplus.com - wskazują przedstawiciele marki.

Główna tematyka kanałów ma pozostać bez żadnych zmian.

W Canal+ KUCHNIA inspiracje znajdą zarówno początkujący pasjonaci gotowania jak i wytrawni adepci tej sztuki. Ideą kanału jest poszerzanie kulinarnych horyzontów i promocja zdrowego stylu życia.

Canal+ DOMO natomiast jest poświęcony tematyce wnętrz, designowi i projektowaniu ogrodów. Znajdziesz tam również poradniki i praktyczne wskazówki dotyczące remontów.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%