Zamknij

Gigantyczna sprzedaż i afera w tle. "To woła o pomstę do nieba"

12:00, 25.12.2020 | M.O./ Bankier.pl/ Benchmark.pl
Skomentuj Gra choć zawiera wiele błędów została kupiona przez 13 mln graczy fot. https://www.cyberpunk.net/de/pl/
REKLAMA

Szacunkowa sprzedaż tej gry dosłownie oszałamia. Szacuje się, że gracze kupili ponad 13 mln sztuk gry "Cyberpunk 2077". Z najbardziej wyczekiwaną grą 2020 roku wiąże się jednak niemała afera. 

"Cyberpunk 2077" zadebiutował 10 grudnia na platformach PC, PlayStation i Xbox oraz usługach streamingowych Stadia i GeForce Now. Nikt się jednak nie spodziewał, że gra będzie zawierać aż tyle błędów. 

Od momentu premiery zarówno media branżowe jak i gracze wskazywali na liczne błędy, a także niską jakość gry. W tym przypadku chodzi o wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One. 

- To w jakim stanie znajduje się gra woła o pomstę do nieba. Rozmazane postacie i tekstury, to po prostu fatalne wydanie - tłumaczy jeden z graczy.  

Lepsze recenzje tytuł zbiera na komputerach, platformach streamingowych oraz konsolach nowej generacji. Produkcja spotkała się z tak szerokim sprzeciwem, że zdecydowano o czasowym wycofaniu gry z PlayStation Store. Sony umożliwiło także zwrot gry przez wszystkich zainteresowanych. 

Microsoft, który jest producentem konsol Xbox, także poszedł na rękę rozczarowanym graczom. Zdecydował, że posiadacze gry w wersji cyfrowej kupionej w Microsoft Store, może liczyć na zwrot kosztów.

Do 20 grudnia gracze kupili ponad 13 mln sztuk gry.

- W oparciu o raporty cyfrowych platform dystrybucyjnych oraz dane zebrane od dystrybutorów fizycznych szacuje się, że do dnia 20 grudnia włącznie, gracze kupili ponad 13 milionów sztuk gry Cyberpunk 2077 - poinformował CD Projekt w komunikacie. 

Cena za grę waha się w zależności od jej przeznaczenia. Wersję na PC można kupić od 219 złotych, wersje konsolowe zaczynają się od 259 zł. 

(M.O./ Bankier.pl/ Benchmark.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%