Zamknij

Skupy samochodów używanych - jak działają i jakie przynoszą korzyści?

14:49, 22.04.2022 | materiały partnera

Pilnie potrzebujesz gotówki? Chcesz szybko sprzedać auto? Nie masz czasu na formalności? Mamy dla Ciebie świetną propozycję - już dziś skorzystaj z usług skupu samochodów używanych i ciesz się gotówką na koncie w ciągu 24. godzin.

Sprawdź dostępność oferty w Twojej lokalizacji, wpisując: skup aut w Toruniu, skup aut w Warszawie, skup aut w Inowrocławiu, skup aut w Poznaniu itp. To naprawdę proste!

Skup aut - sprzedaj samochód bez zbędnych formalności

Sprzedaż samochodu to żmudny proces, wymagający cierpliwości oraz dużego zaangażowania. Odbieranie telefonów, spotkania z potencjalnymi kupcami, odpowiadanie na maile - jednym słowem, niekończąca się opowieść… W dobie Internetu, kiedy wszyscy sięgają po proste i sprawdzone rozwiązania, taka forma sprzedaży wydaje się być przeżytkiem.

Szukasz alternatywy? Świetnie się składa. Skup aut to nowoczesny i bardzo wygodny sposób na pozbycie się samochodu. Zdarza się jednak, że skupy bywają mylone z komisami samochodowymi, co nie wpływa na ich popularność. A prawda jest taka, że te pierwsze (czyli skupy) odkupują pojazdy bez zbędnych formalności, zaś te drugie (tj. komisy) - jedynie udostępniają miejsce na placu. Na uwagę zasługuje również fakt, że skupy samochodowe nabywają auta w każdym stanie technicznym. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że sprzedający może „pozbyć się” zarówno sprawnego, zadbanego samochodu, jak i samochodu zniszczonego, skorodowanego, powypadkowego oraz całkowicie niesprawnego. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ skupy odkupują auta od osób prywatnych, firm windykacyjnych oraz korporacji taksówkarskich.

Jak sprzedać samochód do skupu?

Pierwszym krokiem jest kontakt z firmą skupującą auta - kontakt może być telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podczas rozmowy telefonicznej, doradca zapyta o model lub/i rocznik pojazdu, dlatego warto przypomnieć sobie szczegóły.

Kolejnym etapem jest wycena samochodu oraz podpisanie umowy zgodnej z obowiązującym prawem. Jeśli obie strony zaakceptują warunki, będzie można przystąpić do wypłaty pieniędzy. Po dokonaniu przelewu, czas na odbiór auta. Pamiętaj - to firma skupująca pojazdy przysyła lawetę i odbiera samochód na własny koszt.

Skupy aut używanych - najważniejsze zalety

  • Błyskawiczna transakcja zgodna z prawem.
  • Przejrzysty proces sprzedaży.
  • Bezpłatna wycena.
  • Dojazd do klienta.
  • Skup aut wszystkich marek.
  • Możliwość sprzedaży pojazdu w każdym stanie technicznym.
  • Praca 7 dni w tygodniu.
(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%