Zamknij

Dlaczego alergicy najczęściej wybierają kołdry bambusowe?

12:41, 30.03.2020 | materiały partnera

Rozprzestrzenianie się alergii wraz z rozwojem postępu stale rośnie. Ogromna liczba alergenów pojawia się również w wypełniaczach kołder i poduszek. Zasadniczo są to materiały pochodzenia zwierzęcego. Dlatego najczęściej alergie powodują puch i wełna. Kołdry bambusowe to wyjątkowy wypełniacz uzyskany z rośliny o tej samej nazwie, który w różnych kulturach jest uważany za symbol długowieczności i czystości. Specjalna obróbka nadaje temu materiałowi miękkość i lekkość, wszystko razem powoduje, że jest najlepszym wyborem dla alergików.

Kołdry bambusowe – bezpieczny wybór dla alergików

Aby nocny wypoczynek był wygodny i spokojny, należy zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniej kołdry takie jak https://posciel.to/koldra-bambusowa-koldry-organiczne-dla-zdrowia-i-komfortu. Produkty na bazie włókien roślinnych są lekkie, wygodne, hipoalergiczne i ciepłe. Kołdry bambusowe to optymalne przenoszenie ciepła w połączeniu z oddychalnością, które zapobiegają przegrzaniu w upale. Nieszkodliwość i bezpieczeństwo dzięki naturalności i hipoalergiczności.To sprawia, że ten wypełniacz jest odpowiedni dla małych dzieci i osób z alergią.

Przykładem takiego produktu jest kołdra bambusowa Poldaun posiadająca właściwości bakteriobójcze i antyseptyczne. Doskonale wypada w porównaniu z innymi kołdrami, ponieważ lepiej chłonie wilgoć przynosząc użytkownikom przyjemny, relaksujący sen. Polski producent kołder bambusowych Poldaun potwierdza ich właściwości łagodzące, które zapewniają ukojenie podrażnionej skórze. Właściwości przeciwbakteryjne bambusa są idealne dla osób z alergiami, zapaleniem skóry lub astmą. Wypełniacz bambusowy jest jednym z liderów w hipoalergicznej pościeli, posiada doskonałe właściwości wentylacyjne, pozwalając skórze swobodnie oddychać.

Dlaczego alergicy wybierają kołdry bambusowe Poldaun?

Kołdry bambusowe zyskały popularność, jako poduszki hipoalergiczne i antybakteryjne. Wyjątkowym walorem włókna bambusowego jest jego zdolność do efektywnego wchłaniania i odparowywania wilgoci. Dodatkowo samo włókno uniemożliwia rozmnażanie się mikroorganizmów. To, co wyróżnia kołdrę bambusową Poldaun to wysoka, jakość wypełniacza oraz wykonania, dzięki czemu jest ona niezwykle estetyczna i praktyczna. Użytkownicy mogą samodzielnie uprać ją w pralce automatycznej, przestrzegając temperatury prania 40 stopni a także bezpiecznie wysuszyć włączając specjalną procedurę. Włókno bambusowe posiada właściwości dezodoryzujące. Oznacza to, że, pochłonięta wilgoć odparowuje, a materiał pochłania nieprzyjemne zapachy. Pod tymi kołdrami jest ciepło zimą, a latem odczuwany jest przyjemny chłód. Przy prawidłowym użytkowaniu taki produkt będzie służył długo.

Poszycie kołdry Polduan

Poszycie kołdry Polduan wykonane jest z bawełny z bambusem, który jak wiadomo ma również właściwości lecznicze. Może poprawić stan emocjonalny, około 80% szkodliwych mikroorganizmów jest niszczonych na powierzchni w naturalny sposób, jest to najlepszy materiał zapewniający naturalną dezynfekcją. Dzięki mikrootworom i mikroporom w strukturze włókien bambusowy kołdra łatwo wchłania i odparowuje pot, zapewnia chłód i utrzymuje pożądany poziom temperatury. Jest to oddychająca kołdra, uznana za produkt antyalergiczny, który dzięki ograniczeniu wilgotności blokuje namnażanie się roztoczy, bakterii i pleśni. Zastosowane włókna z pędów bambusa ulegają całkowitej biodegradacji. Kołdry Poldaun posiadają certyfikaty uprawniające do stosowania ich dla dzieci do 3 lat.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop