Zamknij

Obstawianie e-sportu - poradnik

10:37, 19.02.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Obstawianie zakładów sportowych to dość znana i popularna rozrywka. Zajęciu temu oddają się Polacy w różnym wieku i różnych zawodów. W ostatnich latach zyskuje na popularności nowa gałąź zakładów - zakłady na esport czyli nowe dyscypliny sportowe, w których gracze zmagają się w wirtualnej rzeczywistości.

Jeśli znalazłeś się tutaj to całkiem możliwe, iż właśnie znudziły Ci się zakłady bukmacherskie związane z piłką nożną i od teraz Twoim zajęciem będzie obstawianie e-sportu. Na samym początku powinieneś jednak zapoznać się z krótkim poradnikiem, który ułatwi Ci stawianie pierwszych kroków na tym trudnym i wymagającym rynku. Oto i one:

  • Trzymaj się ściśle określonego budżetu oraz graj odpowiedzialnie.
  • Traktuj obstawianie e-sportu jako rozrywkę.
  • Nie istnieje pojęcie „pewnego zakładu”. Tak więc przed założeniem się z bukmacherem dokładnie przeanalizuj interesujące Cię spotkanie. Czas spędzony na analizie nie będzie stratą czasu tylko cennym zebraniem wiedzy i doświadczenia na przyszłość.

Obstawianie e-sportu - rodzaje zakładów

Po przeczytaniu naszego krótkiego poradnika przyszedł czas na to, abyś poznał najpowszechniejsze rodzaje zakładów związanych z e-sportem. Zakłady na e-sport możesz zawierać miedzy innymi na Betfan.pl. Analogicznie jak ma to miejsce w przypadku obstawiania standardowych dyscyplin sportowych, także w przypadku e-sportu typerzy mają możliwość zakładania się z bukmacherem na różne sposoby. Wśród najbardziej popularnych form znajdziemy między innymi:

  1. Zakłady przedmeczowe- obstawianie odbywa się przed zaplanowanym spotkaniem. Zwykle dostępne są rynki, dzięki którym wytypujemy zwycięzcę całego spotkania, jednej mapy, czy też dowolnej ilości rund na mapie.
  2. Zakłady długoterminowe- dotyczą zwykle wydarzeń, których przebieg rozłożony jest na kilka dni bądź tygodni. Mowa tu o imprezach rangi mistrzowskiej czy też innego rodzaju turniejach.
  3. Pierwsza krew - zakładamy się z bukmacherem odpowiednio o to, która z ekip jako pierwsza zabije członka drużyny przeciwnej
  4. Pierwsza określona liczba zabójstw- w tego rodzaju zakładzie bukmacher określa zwykle o wyścig do jakiej konkretnie liczby uśmierceń ma na myśli.
  5. Dokładny wynik- ostatni i zarazem najtrudniejszy rodzaj zakładów. Mecze e-sportowe są zwykle rozgrywane w dynamicznym tempie, a o ich końcowym rezultacie decydują ułamki sekund. Jeśli więc podejmujesz się typowania dokładnego wyniku spotkania sportów elektronicznych, to z całą pewnością musisz być ich wielkim znawcą.

Podsumowanie

Po tej krótkiej lekturze jesteś z pewnością bogatszy o wiedzę niezbędną do wejścia w świat zakładów e-sportowych. Miej świadomość, że to tylko zalążek tego, co powinien wiedzieć każdy profesjonalny typer. Życzymy Ci więc samych sukcesów w dalszej bukmacherskiej drodze!

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz