Zamknij

Protezy a implanty w Warszawie ? różnice i cennik

10:53, 09.04.2019 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 13:48, 09.04.2019

Posiadanie pięknego, zdrowego uśmiechu to marzenie każdego z nas – to właśnie uśmiech jest naszą wizytówką i pozwala na wywarcie odpowiedniego pierwszego wrażenia na drugiej osobie. Nic więc dziwnego, że wielu z nas stara się robić wszystko, aby dbać o swoje uzębienie. Co jednak w sytuacji, gdy dojdzie do utraty pojedynczego zęba albo większej ich liczby? W takim przypadkach niezbędne są protezy albo implanty w Warszawie – poznajmy cennik oraz różnice, bo mają one bardzo duże znaczenie.

Protezy i implanty w Warszawie – najważniejsze informacje i cennik

Różnice między protezami a implantami, wszczepianymi w Warszawie, są wbrew pozorom bardzo duże. Na tyle, że oboma zagadnieniami zajmują się dwie zupełnie odrębne dziedziny, mianowicie protetyka oraz implantologia. Ta pierwsza rozwiązuje problemy przede wszystkim w przypadku straty większej liczby zębów, dając możliwość odbudowania uśmiechu również osobom starszym, w bardzo przystępnej cenie. W przypadku protez, najpopularniejszym rozwiązaniem są zdecydowanie te ruchome, a więc zdejmowane protezy, które są zdecydowanie najtańsze ze wszystkich sposobów na uzupełnienie uzębienia – cennik nie przewyższa w tym wypadku 2 tysięcy złotych. Protezy stałe są droższe, jednak dużo wygodniejsze, ponieważ zostają przymocowane do dziąseł i w ten sposób mogą trwale zastąpić naturalne zęby.

Jeżeli zaś chodzi o implanty zębów w Warszawie, są one dedykowane osobom, które straciły pojedynczy ząb – np. w wyniku wypadku albo choroby i chcą odzyskać go, poprawiając przy tym estetyką uśmiechu. Tutaj musisz liczyć się z tym, że zapłacisz więcej – nawet 3-4 tysiące złotych, ponieważ tego typu rozwiązanie jest nowoczesne i uniwersalne, rozwiązując wszelkie problemy z lukami zębowymi.

Jak znaleźć najlepszą ofertę? Jeżeli szukasz odpowiedniego gabinetu, który wstawi implant w możliwie jak najniższej cenie, wpisz w Google hasło „implanty warszawa cennik” – pozwoli Ci to wyszukać najlepsze wyniki i zapoznać się z cennikami.

Straciłeś jednego zęba – wybierz implant w Warszawie!

W większości przypadków, w Warszawie stosuje się implanty, ponieważ najczęściej dochodzi właśnie do problemów, związanych z utratą pojedynczego zęba. Warto więc dowiedzieć się o tej metodzie nieco więcej. Przede wszystkim musisz zdawać sobie sprawę z faktu, żeby działać jak najszybciej – utrata zęba i luka w uzębieniu może prowadzić do groźnych powikłań, jak nachodzenie na siebie zębów, co może odbić się na estetyce uśmiechu. Zgłoś się więc do gabinetu na konsultację implantologiczną (jej cena to koszt około 150-200 zł).

Specjalista, zanim wszczepi Ci implant zęba, przeprowadzi bardzo dokładne badania (tomografię komputerową), w oparciu o które będzie mieć możliwość określenia bardzo dokładnego planu leczenia i przeprowadzenia zabiegu, który zakończy się pełnym powodzeniem. Celem badania jest sprawdzenie stanu Twoich zębów oraz kości, a ewentualne dodatkowe badania, zlecone przez stomatologa, pozwolą wykluczyć obecność chorób.

Wstawianie zęba to proces, który trwa zaledwie 30 minut i – co z pewnością uspokoi wiele osób – jest bezbolesny, dzięki zastosowaniu nowoczesnego znieczulenia. Implanty w Warszawie to rozwiązania, które na stałe zastąpią Twój naturalny ząb – są bowiem niezwykle trwałe i doskonale dopasowują się do pozostałych zębów. Sam implant to tytanowa śrubka, która jest w pełni kompatybilna z ludzkim organizmem. Do niej przyczepiania jest niezwykle odporna i estetyczna korona porcelanowa, która służyć Ci będzie do końca życia. Z tego też względu cennik za implanty nie powinien przerażać – masz bowiem pewność tego, że swoje pieniądze inwestujesz w rozwiązanie na całe życie.

Dbanie o implanty?

Po wstawieniu implantów, nie musisz stosować specjalnych środków, a jedynie pielęgnować wszystkie zęby tak, jak do tej pory – za pomocą odpowiedniej pasty do zębów, nici dentystycznych czy płynów do płukania jamy ustnej. W ten sposób będziesz mieć pewność, że implant zęba pozostanie wysoce estetyczny ma przestrzeni wielu lat.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%