Zamknij

Szkolenie językowe – sprawdź, czy także dla Ciebie

13:52, 06.11.2018 | Materiał Partnera
Skomentuj

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego, a może podwyższyć swoje umiejętności w zakresie tych języków? Będzie to możliwe dzięki darmowym kursom, organizowanym przez Urząd Marszałkowski we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku i firmą Training House. Aby wyrazić chęć uczestnictwa należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na dostępnej od 29 października stronie internetowej www.projektmowiszmasz.pl.

Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich zamieszkujących, pracujących lub uczących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji z zakresu języków obcych
i przynależą do minimum jednej z grup:

  • osoby o niskich kwalifikacjach (tj. maksymalnie średnie wykształcenie),
  • osoby z niepełnosprawnościami (bez względu na poziom wykształcenia),
  • osoby powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia).

Do uczestnictwa zapraszamy również osoby w wieku powyżej 65 roku życia, o ile zadeklarują gotowość do podjęcia zatrudnienia po zakończeniu udziału w projekcie. Z udziału w projekcie wyłączone są osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Z kursów skorzysta dziesięć tysięcy osób z województwa kujawsko – pomorskiego. Będą one trwały 180 godzin. Uczestnicy w tym czasie przygotują się do egzaminu językowego po którym otrzymają certyfikat potwierdzający zdobycie określonego poziomu biegłości językowej (zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego), np. TOEIC, WiDaF, TFI.

Udział w kursach i egzaminach jest darmowy, uczestnicy zobowiązani zostaną jedynie do pokrycia kosztów zakupu podręczników.

Dodatkowe informacje o projekcie można uzyskać pod adresem mailowym [email protected] lub pod numerem telefonu 507927366.

(Materiał Partnera)

Komentarze (3)

xxxx

3 0

taka trochę dyskryminacja UE że tylko dla osób ze średnim wykształceniem.... czyli lepiej mieć średnie niż wyższe... 14:38, 06.11.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

onaona

1 0

i że dg jest wyłączona.. straszne 16:09, 07.11.2018


AbeAbe

2 0

Co to UE ! Nie dla wszystkich?Czy to ma być alibi dla marszałka ze nie kuma innego języka ? Bo UE nie wzięła pod uwagę wyższego wykształcenia i musi dalej korzystać z tłumacza. 08:54, 08.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone