Zamknij

Jak skutecznie promować męską odzież w sklepie?

14:37, 06.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Męską odzież w sklepie można promować dokładnie tak samo jak pozostałe kolekcje. Warto pamiętać jednak o zasadach, które pozwolą nam skutecznie wyeksponować ubrania dla mężczyzn.

Mężczyźni kupują inaczej

Facet na zakupy udaje się zazwyczaj w konkretnym celu. Najbardziej liczy się dla niego racjonalność, więc nie będzie się rozwodził nad opisem produktu. Dla mężczyzny istotne są konkrety: cena, materiał użyty do produkcji, czy funkcjonalność. Nie możemy też zapominać o tym, żeby w części sklepu poświęconej odzieży męskiej panował porządek. Towar powinien być posegregowany kategoriami. Na jednej półce koszule, na drugiej swetry, na wieszakach marynarki itd. Warto też pamiętać, by odzież danego typu była ułożona od najtańszej do najdroższej. W ten sposób zwiększymy szanse, że klient przejrzy wszystkie koszule czy spodnie. Specyfikę mężczyzn można też wykorzystać na dwa sposoby. Po pierwsze, eksponuj najlepiej sprzedające się ubrania oraz te najlepiej rotujące. Dzięki temu istnieje duże prawdopodobieństwo, że klient zainteresuje się właśnie tym towarem. Po drugie, nie można zapominać, że bardzo często mężczyzna robi zakupy ze swoją rodziną. Dzięki temu można wykorzystać te same techniki, co w przypadku żeńskiej części klientów.

Manekin podkreśli męską odzież

Oprócz tego, warto również zwrócić uwagę na naszą witrynę. Jeśli w sklepie sprzedajemy zarówno odzież damską i męską, to obie powinny znaleźć się na ekspozycji. Gdy mężczyzna będzie przechodził obok i zobaczy, że może tu znaleźć coś dla siebie, z pewnością zajrzy do środka rozejrzeć się za czymś, czego być może akurat szuka. Dlatego warto mieć manekiny, które odpowiednio zaprezentują naszą odzież. Obecnie na rynku możemy wybierać spośród wielu innowacyjnych wariantów. Wszystko zależy od tego, jaką odzież sprzedajemy. Jeśli interesuje nas manekin bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie, możemy wybrać Kolekcję 900. Sprawdzi się ona w każdej sytuacji, szczególnie przy promocji strojów casualowych. Zobacz więcej postaw manekinów i wybierz tą, która najlepiej ci odpowiada. Chyba że potrzebujesz nowoczesnego modelu, który łączy w sobie graficzne motywy drewna z satynową bielą i szarym filcem. W takim wypadku zobacz więcej modeli z Kolekcji 900 Special Edition. Tego typu manekiny z pewnością dodadzą twojemu sklepowi nutki nowoczesności.

A co z garniturami?

Dla sklepów zajmujących się sprzedażą garniturów dobrym rozwiązaniem będą manekiny z serii One Male Classic. Jest to seria manekinów prostych o minimalistycznych pozach. Klasyczne sylwetki sprawiają, że garnitury prezentują się na nich bardzo naturalnie i elegancko. Zobacz więcej sylwetek na stronie producenta i wybierz tę, która będzie pasowała do twojej witryny sklepowej. Mając manekiny, możemy skupić się na ich odpowiednim ustawieniu i oświetleniu. W ten sposób przygotujemy bardzo dobrą ekspozycję.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone