Zamknij
REKLAMA
10:23, 10.02.2021
Reklama jest niezbędnym elementem jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność i przychody swojej firmy. Istnieje wiele możliwości promowania przedsiębiorstwa, a najskuteczniejszym kanałem komunikacji jest Internet. Firma, która chce konkurować z przedsiębiorcami w branży musi posiadać profesjonalną stronę internetową. Jest to niezwykle istotne, dlatego, że witryna stanowi wirtualną wizytówkę firmy. Nie bez powodu korporacje wydają znaczne sumy pieniędzy na loga i strony. Najlepiej jest poprosić o pomoc programistów specjalizujących się w tworzeniu nowoczesnych stron www. Muszą to być osoby znające najnowsze trendy i stosujące zasady modnego obecnie flat designu. Drugim istotnym elementem w promocji firmy są konta na portalach społecznościowych. Standardem stało się posiadanie fan page’a na Facebooku i Instagramie. Takie konto jest szansą na kontakt z potencjalnymi odbiorcami oferty oraz prezentacją codziennej pracy przedsiębiorstwa. Internetowe narzędzia promocyjne nie są jednak jedynym sposobem na rozpowszechnianie wizerunku firmy. Warto pamiętać także o tradycyjnych gadżetach reklamowych, takich jak: koszulki firmowe, torby bawełniane na zakupy bluzy czy czapki.
00:00, 10.02.2021
Posiadanie pierwszorzędnej klasy produktów w konkurencyjnych cenach wbrew pozorom nie stanowi dzisiaj gwarancji sukcesu sprzedażowego. Na zwrócenie uwagi potencjalnego Klienta wpływa bowiem zdecydowanie więcej czynników. Razem ze specjalistami z Agencji AFTERWEB postaramy się przybliżyć Ci rolę pozycjonowania stron internetowych w procesie skutecznej sprzedaży produktów bądź usług. Gotowi? To lektura obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy!
09:08, 02.02.2021
Niektóre rodzaje prac są związane z tym, że podczas ich wykonywania należy nosić specjalne ubrania i buty robocze, zwłaszcza jeśli chodzi o prace fizyczne. Wiąże to się zarówno z bezpieczeństwem potencjalnych pracowników oraz pracownic, a także z faktem, że ubranie robocze może być narażone na różne, często szkodliwe albo np. brudzące, czynniki zewnętrzne. Inwestycja w odpowiednie kombinezony, rękawice, kaski, czy specjalistyczne obuwie ma sens.
00:00, 08.01.2021
Żywienie bydła to w dzisiejszych czasach szybko rozwijająca się dziedzina wiedzy. Współczesne rolnictwo oferuje w kwestii dostępnych pasz coraz więcej opcji. Jedną z najbardziej popularnych jest kiszonka z kukurydzy. Jednak należy wiedzieć, że nie wszędzie warunki są na tyle dobre, by uprawiać tę roślinę i – przede wszystkim – uzyskiwać z niej wystarczająco duże plony do wykonania kiszonki. Obecnie wielu rolników decyduje się na kiszonki GPS, które wytwarza się z całych roślin zbożowych. Czym dokładnie są takie kiszonki i co należy o nich wiedzieć?
13:00, 14.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
10:45, 27.11.2020
Już dawno fraza ,,mały dom” przestała kojarzyć się negatywnie. Teraz to synonim oszczędności, przytulnego wnętrza i propozycji dostępnej dla wszystkich. Projekty domów do 100m2 dają mnóstwo możliwości, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Sprawdź, kiedy wybór tego typu konstrukcji będzie dla Ciebie najbardziej korzystny!
08:31, 23.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
10:20, 03.09.2020
Polacy nie rezygnują z kupowania pieczywa, jednak na przestrzeni lat zmieniły się ich upodobania. Ofertę sprzedaży wyrobów piekarniczych trzeba więc dostosować do wielu czynników. Będą one determinować jak ocenią nas klienci, a to z kolei wpływa bezpośrednio na wyniki plebiscytu Orły Piekarnictwa.
13:30, 25.08.2020
Przedsiębiorców w Polsce wciąż przybywa, nie trudno więc się domyślić, że będą potrzebowali pomocy w sprawach, które nie są ich główną domeną. Kosmetyczka z Bydgoszczy albo programista z Poznania nie musi przecież znać się na kruczkach prawnych i podatkowych kwestiach. Do tej pracy, najchętniej zatrudniliby pewnie zewnętrzną firmę w postaci biura rachunkowego lub księgowej, działającej jako „wolny strzelec”. Jak wpasować się w ten trend i założyć najlepsze biuro rachunkowe w Białymstoku, Krakowie, Bydgoszczy…?
00:50, 24.08.2020
TOP 3 najlepszych aktorów - ranking
00:01, 29.07.2020
Pszczoły produkują nie tylko pyszny miód, ale także pyłek kwiatowy, pierzgę czy propolis. Są to jedne z najskuteczniejszych naturalnych produktów, które wspierają odporność organizmu oraz wspomagają leczenie wielu chorób. Poznajmy je!
00:01, 22.07.2020
Wystarczy jedna chwila, aby obsiadła nas plaga komarów. Niestety takie ?spotkanie? kończy się zawsze bardzo nieprzyjemnie, bo pogryzienia tych owadów są wyjątkowo bolesne.
00:01, 15.07.2020
Czy wieś to tylko sielankowy krajobraz, czy może wyłącznie ciężka praca? Jak pasję połączyć z opłacalnym biznesem? Kamera portalu KalendarzRolnikow.pl odwiedza gospodarstwa w całej Polsce i pokazuje codzienne życie rolników, ich pracę oraz drogę do sukcesu. Musicie to zobaczyć!
00:01, 08.07.2020
Owoce jagodowe to prawdziwy dar lata. Są lekkie, pyszne i mają wiele cennych właściwości. Czy wiecie, że szczególnie korzystne są np. dla naszych oczu czy zdrowia jamy ustnej? A to nie wszystko. Poznajcie wyjątkowe działanie owoców jagodowych.
10:37, 01.07.2020
Młody, zielony jęczmień, czy to w wersji sproszkowanej czy w formie gotowego soku do picia, bije ostatnio rekordy popularności. To suplement uwielbiany przez zwolenników zdrowego stylu życia. Sprawdźmy, na czym polega jego fenomen i czy rzeczywiście warto go spożywać?