Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:16, 11.09.2019
Doświadczenie zawodowe to obok wykształcenia jeden z ważniejszych wymogów stawianym kandydatom do pracy. Najłatwiej sprostać temu, gdy miało się już okazję pracować w danym zawodzie. Nie oznacza to jednak, że świeżo upieczeni absolwenci studiów już na starcie stoją na straconej pozycji. Jak opisać swoje doświadczenie, skoro jeszcze nie było okazji go zdobyć?
70
14:14, 10.09.2019
Często w pracy trzeba przedstawić prezentację podczas zebrania czy konferencji. Są osoby, którym takie zadania nie sprawiają kłopotów, a przemawianie przed zgromadzeniem to dla nich bułka z masłem. Większość pracowników, szczególnie gdy ich obowiązki zawodowe nie wymagają publicznych wystąpień, może mieć z nimi problemy. Podpowiadamy w jaki sposób można opanować tremę przed wystąpieniem.
14:11, 09.09.2019
Coraz częściej karierę zawodową rozpoczyna staż. Zdobyć go można podobnie jak stanowisko – biorąc udział w procesie rekrutacji. Podobne są również zasady. Najpierw pisze się CV i List Motywacyjny, dokumenty dostarcza się pod wskazany adres i czeka na zaproszenie do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak napisać CV na staż, by zdobyć go w dobrej firmie?
14:07, 08.09.2019
Coraz częściej w poszukiwaniach nowej pracy wychodzimy poza aktualne miejsce zamieszkania. Atrakcyjną posadę można znaleźć w odległym zakątku kraju. Jest to znacznie łatwiejsze, gdy pracodawca dopuszcza przysłanie dokumentów rekrutacyjnych droga elektroniczną. Trzeba jednak podejść do tego rozsądnie, by nie okazało się to „łatwiejsze” jedynie z pozoru.
13:57, 07.09.2019
Obecnie rzadko zdarza się przeżyć całe życie zawodowe u jednego pracodawcy, stąd wiele osób przynajmniej raz stanie przed koniecznością szukania pracy. Istnieje wiele źródeł z ofertami od pracodawców. Podpowiadamy gdzie najlepiej szukać zatrudnienia.
13:53, 06.09.2019
Każde stanowisko pracy wymaga odpowiednich kompetencji. Tylko doświadczony pracownik w odczuciu pracodawcy jest osobą, której można powierzyć zadania znaczące dla funkcjonowania całej firmy. Dotyczy to każdego szczebla kariery. Co wskazać w swoim CV, by zdobyć stanowisko pracownika biurowego?
13:50, 05.09.2019
Telepraca jest dość nowym zjawiskiem. Rozwój komunikacji elektronicznej doprowadził do wyewoluowania tej formy zatrudnienia. Coraz więcej pracodawców tworzy wakaty dla pracowników zdalnych.
12:06, 03.09.2019
Sezon letni powoli dobiega końca a Ty zastanawiasz się, co będzie modne tej jesieni? Nie możesz doczekać się aż wskoczysz w stylowe ubrania i modne obuwie zaprojektowane przez najlepszych projektantów? W tym sezonie z pewnością nie będzie wiało nudą. Przygotuj się na krokodylą skórę, marynarki oversize, czy też patchworkowe sukienki.
09:14, 01.07.2019
Od dłuższego czasu obowiązuje prawo nakazujące wytwórcom zabawek wykonywanie różnorodnych badań pod kątem ich bezpieczeństwa i jakości wykonania. Wynika to z faktu, że produkty te są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci, które są narażone na zagrożenia wynikające z niefrasobliwości i nieodpowiedniego użytkowania wszelkich akcesoriów i artykułów służących do zabawy. Warto podkreślić, że wiele z nich nie przechodzi stosownych testów i w rezultacie nie znajduje swojego miejsca na sklepowej półce.
12:50, 04.06.2019
Szukanie dróg na skróty, nieuczciwe triki, brak doświadczenia, nierealistyczne oczekiwania - oto niektóre błędy popełniane przez agencje reklamowe i ich klientów. Sprawdź czego się wystrzegać zanim wpiszesz w Google “agencja SEO Warszawa” i wybierzesz firmę, której powierzysz pozycjonowanie swojej strony. Dzięki tej wiedzy unikniesz straty czasu i pieniędzy.
11:43, 24.05.2019
Jako że okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, większość z nas zastanawia się, dokąd warto pojechać w tym roku. Ci, którzy już zdecydowali, powoli rozpoczynają natomiast przygotowania do wyjazdu. Jedni te wakacje spędzą nad morzem, inni postawią na góry, lub wypoczynek nad jeziorem. Nie zabraknie z pewnością też tych, którzy tegoroczny sezon wypoczynkowy przeznaczą na zwyczajne siedzenie w domu, lub krótki wypad za miasto. Jeżeli chodzi o nasze podróżnicze cele, są one bardzo różne. Niezależnie jednak od tego, jakie mamy oczekiwania i wymagania względem nadchodzącego lata, jest jedno miejsce, które szczególnie zasługuje na naszą uwagę. Ekoturystyczne serce Polski, które każdego roku rozkochuje w sobie tysiące serc bijących zupełnie odmiennymi rytmami. Tym miejscem są Mazury, zwane często, nie bez powodu, Krainą Wielkich Jezior Mazurskich. Tak. Nasza polska ziemia poszczycić może się wspaniałą perełką geograficzną, która olśniewa okolicznościami przyrody i pokazuje, jak piękna potrafi być matka natura. Wiedzą to mieszkańcy tego regionu Polski i dokładają wszelkich starań, by mazurska agroturystyka oferowała wyjątkowe noclegi nad jeziorem, które na długie lata zapadną głęboko w pamięci.
11:50, 15.05.2019
Czasy, kiedy w celu załatwienia czegokolwiek trzeba było przemierzać niezliczone kilometry, a następnie ustawiać się w kolejkach, w których czas oczekiwania liczono w godzinach, minęły. Dziś wiele placówek i firm dba o to, by klient mógł bez konieczności wychodzenia z domu (a nawet wstawania z łóżka!) załatwić wszystkie swoje sprawy. Często wystarczy kilka kliknięć i parę minut spędzonych przed ekranem komputera, by, na przykład: umówić się na wizytę u lekarza, kupić bilet na wymarzony występ, lub porównać oferty w kalkulatorach online i wybierając najlepszą ofertę zaoszczędzić spore pieniądze. To wszystko jednak blednie w obliczu zestawienia ze skarbem zaklętym w sieci, jakim jest Colonnade - ubezpieczenie turystyczne online. Gdybyśmy jeszcze nie tak dawno temu dowiedzieli się, że będzie to tak proste, nie uwierzylibyśmy z pewnością. Dziś jednak jest to rzeczywistość, która pozwala praktycznie zerowym nakładem sił zabezpieczyć tych, których kochamy, by bezpiecznie i bez żadnych obaw mogli cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Dzięki Colonnade, ubezpieczenie wyjazdowe zyskało nową jakość, czego świadectwem jest widok każdego zadowolonego wczasowicza, który nie musi martwić się o to, „co będzie, jeżeli…”.
15:41, 13.05.2019
W ciągu pełnych zabiegania dni, kiedy większość z nas nie ma nawet czasu, by spokojnie usiąść i zjeść obiad, niewiele jest okazji, aby zatrzymać się i spojrzeć na swoją Warszawę. Dostrzec historię, która oplata je niczym pajęcza sieć, zastanowić nad ludźmi, którzy byli tu przed nami. Czy tak samo się spieszyli? Najpewniej nie, bo przecież życie płynęło kiedyś wolniej.
10:23, 25.04.2019
Czym w praktyce jest zdrowy catering?Moda na zdrowe żywienie lansowana przez wielu trenerów personalnych i nie tylko zbiera plony w postaci zmiany życia wielu z nas. Coraz więcej mieszkańców większych i mniejszych miast wybiera zdrowy catering zamiast różnego rodzaju barów szybkiej obsługi i abonamentów w jadłodajniach, gdzie o wiele mniejszy nacisk kładzie się na zdrową dietę, a posiłki mają być przede wszystkim treściwe i smaczne. Nie oznacza to jednak, że zdrowy catering oznacza rezygnację z dobrych smaków. Obecna wiedza dietetyków i dostępność przeróżnych składników gwarantuje możliwość przyrządzenia posiłków zdrowych, smacznych i przede wszystkich rozsądnych pod względem kosztów. Zdrowy catering to taki, który to opiera się na zbilansowanej ilości przeróżnych mikro- i makroelementów, ale czerpie swoje wartości odżywcze z możliwie najmniej przetworzonej żywności i dużej ilości warzyw i owoców w świeżej formie. Korzystanie z abonamentu na zdrowy catering to otrzymywanie każdego dnia najlepiej przygotowanych i zbilansowanych produktów wprost do naszego domu.
07:30, 22.04.2019
Jak rozwinąć firmę i pozyskać nowych klientów? To pytanie zadaje sobie każdy przedsiębiorca, a praktyka pokazuje, że nie jest to łatwe. Grunt to wybrać odpowiednią strategię marketingową – zarówno taką w Internecie, jak i poza nim. Wciąż niezwykle skuteczne okazują się wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty czy banery, które przyciągają wzrok i mogą znacząco podnieść zainteresowanie marką. Jednak aby tak się stało, niezbędny jest profesjonalny druk, oferowany przez nowoczesną drukarnią. Czym kierować się w trakcie poszukiwań tej najlepszej? Sprawdźmy!
© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone