Zamknij

REKLAMA
10:37, 01.07.2020
Młody, zielony jęczmień, czy to w wersji sproszkowanej czy w formie gotowego soku do picia, bije ostatnio rekordy popularności. To suplement uwielbiany przez zwolenników zdrowego stylu życia. Sprawdźmy, na czym polega jego fenomen i czy rzeczywiście warto go spożywać?
09:25, 23.06.2020
Jeśli zastanawiasz się jak dodatkowo oświetlić wybraną przestrzeń - salonu, sypialni, czy nawet przedpokoju, a jednocześnie pragniesz stworzyć wnętrze klimatyczne i przytulne, wybierz odpowiednią lampę stołową. To proste, bowiem ich wybór jest imponujący, a ceny naprawdę atrakcyjne.
09:12, 23.06.2020
Wiele osób, nawet dość bliskich tej branży, nie do końca rozumie, czym zajmuje się opiekunka osób starszych w Niemczech. Warto to sobie wyjaśnić, ponieważ ten zawód ma naprawdę olbrzymi wpływ na to, jak czują się pacjenci, jaka jest faktyczna jakość ich życia, a często też na to, jak na pewne wydarzenia reagują najbliżsi podopiecznych.
00:00, 23.06.2020
Zakup używanego samochodu to sytuacja, która bardzo często rodzi konieczność zapłaty podatku. Ale to przecież nie może być proste – w końcu to zapis z polskiego prawa, które do prostych nie należy. Spokojnie, daje się to jednak ogarnąć i nie wpaść przy okazji w tarapaty.
12:25, 29.05.2020
Właściwe oświetlenie pozwala stworzyć niepowtarzalną aranżację nawet w skromnie urządzonych mieszkaniach. Szczególnie istotne jest dobranie właściwego światła do pomieszczeń pełniących określoną funkcję, takich jak sypialnia. W większości wypadków dobrze sprawdzają się lampy wiszące. Do sypialni często konieczne jest dobranie dodatkowych źródeł światła, ale zdarza się, że lampy sufitowe dobrze sprawdzają się także w roli światła do czytania.
08:40, 28.04.2020
Uroczy drewniany domek jest marzeniem wielu z nas. Dzisiaj nie jest to nieosiągalna inwestycja i coraz więcej osób może sobie na nią pozwolić. Decydując się na budowę takiego domku warto zapoznać się z samą technologią oraz aktualną sytuacją na rynku, na którym działają firmy specjalizujące się w produkcji i montażu tego typu budynków.
12:41, 30.03.2020
Rozprzestrzenianie się alergii wraz z rozwojem postępu stale rośnie. Ogromna liczba alergenów pojawia się również w wypełniaczach kołder i poduszek. Zasadniczo są to materiały pochodzenia zwierzęcego. Dlatego najczęściej alergie powodują puch i wełna. Kołdry bambusowe to wyjątkowy wypełniacz uzyskany z rośliny o tej samej nazwie, który w różnych kulturach jest uważany za symbol długowieczności i czystości. Specjalna obróbka nadaje temu materiałowi miękkość i lekkość, wszystko razem powoduje, że jest najlepszym wyborem dla alergików.
11:04, 20.03.2020
Stwierdzenie, że znajomość języków obcych pomaga w znalezieniu ciekawej pracy na dobrych warunkach to truizm. Jednak czasy, w których doskonała znajomość języka angielskiego, czy francuskiego otwierała przed nami nie tylko perspektywy znalezienia wymarzonej pracy, ale również szybkiego awansu przeminęły lata temu. Dzisiaj doskonała znajomość angielskiego jest absolutną podstawą, natomiast znajomość języków mniej popularnych jest dodatkowym atutem. W cenie są też języki „egzotyczne”.
11:02, 19.03.2020
Sprzedawca w sklepie sportowym, powinien mieć obszerną wiedzę dotyczącą całego asortymentu oraz umiejętności promowania go w taki sposób, by został zakupiony. Jest to odpowiedzialna i wymagająca praca, warto dowiedzieć się, jak można ją dostać. Oferty pracy na sprzedawcę w sklepie sportowym Wymagania zawarte w ofertach pracy dotyczące usposobienia kandydatów, zawierają zazwyczaj takie cechy jak: życzliwość i uprzejmość w kontaktach z klientami, uczynność, komunikatywność, kreatywność, umiejętność argumentowania. Kwestie wykształcenia nie są istotne, za to doświadczenie przyda się praktycznie każde. Umiejętność obsługiwania kasy fiskalnej, umiejętności sprzedażowe, znajomość sprzętów sportowych, wszelkie kwestie dotyczące ubrań sportowych, mody, trwałości obuwia i tkanin, przydadzą się osobą, starającym się o pracę sprzedawcy w sklepie sportowym. Praca na tym stanowisku może odbywać się zarówno w systemie zmianowym i na pełen etat. Gdzie najłatwiej znaleźć oferty pracy na stanowisko sprzedawcy w sklepie sportowym? Pracuj.pl oferuje możliwość wyszukiwania ofert pracy po słowie kluczowym. To bardzo ułatwia znalezienie konkretnego zawodu. Można również na tej samej stronie wyszukiwać ofert po branży i oczywiście zawężać region, który nam interesuje. Na rozmowę o pracę warto dobrze się przygotować, gdyż oprócz standardowych pytań sprawdzających to, jakimi jesteśmy osobami, możemy dostać kilka pytań technicznych. Wiadomo, że wielu szczegółów dotyczących konkretnych sprzętów dowiemy się, gdy rozpoczniemy nową pracę, jednak podstawową wiedzę powinniśmy posiadać. Powinniśmy znać podstawowe akcesoria sportowe, rozpoznawać, chociaż niektóre elementy sprzętu przeznaczonego do siłowni, rozpoznawać sprzęty służące do uprawiania sportów zimowych, wodnych i powietrznych. Sprzedawca, czy też doradca? Warto wspomnieć, że praca na stanowisku sprzedawcy w sklepie sportowym bardzo często wiąże się również z doradzaniem. Jest to dosyć odpowiedzialna rola, gdyż sport bywa niebezpieczny. Doradca powinien wiedzieć, jakiej wielkości kask powinien założyć klient, by ten dobrze go chronił, jakie obciążenia może stosować, dana osoba trenując, na jakiej wysokości powinno być ustawione siodełko i kierownica roweru itp. Odpowiedzialne uprawianie sportu jest prozdrowotne, jednak popełniając różnego rodzaju błędy, możemy narazić się na bolesne kontuzje, a nawet deformacje. Właśnie dlatego sprzedawca w sklepie sportowym, to bardzo odpowiedzialny zawód.
10:37, 19.02.2020
Obstawianie zakładów sportowych to dość znana i popularna rozrywka. Zajęciu temu oddają się Polacy w różnym wieku i różnych zawodów. W ostatnich latach zyskuje na popularności nowa gałąź zakładów - zakłady na esport czyli nowe dyscypliny sportowe, w których gracze zmagają się w wirtualnej rzeczywistości.
00:00, 03.01.2020
Od 13 stycznia 2020 r. odbędzie się drugi nabór wniosków w programie „Mój Prąd” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
14:28, 25.11.2019
Użytkownicy wyszukiwarek każdego dnia wpisują niezliczoną ilość zapytań w Google, uzyskując tysiące odpowiedzi powiązanych z wpisywanymi przez nich słowami. Zwykle jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to, co ukazuje się ich oczom, to często zarówno reklamy, jak też organiczne wyniki wyszukiwania. Czy w takim razie korzystanie z wyszukiwarek internetowych jest skuteczne i odpowiada potrzebom ich użytkowników? Czym różni się reklama w Google od zwykłych wyników wyszukiwania? I w który link ostatecznie najlepiej kliknąć? Poznaj najważniejsze różnice między wynikami wyszukiwania a reklamami w Google!
14:35, 22.11.2019
Zgniła podłoga, odpadające tynki, grzyb i pleśń, zniszczone sprzęty – to tylko niektóre skutki zalania. Sytuacji, w której z powodu nieszczelnej instalacji woda pochłania zgromadzony przez nas majątek jest wiele. Jak pokazują badania, z takim zdarzeniem miało z nim do czynienia aż 77%1 właścicieli nieruchomości. Pokrywanie strat z powodu zalania to bardzo duże wydatki – nierzadko trzeba dokładnie wyremontować ściany lub odkupić zniszczone przez wodę sprzęty płacąc wiele tysięcy złotych. Odpowiednie ubezpieczenie mieszkaniowe może jednak uchronić nas przed tego typu kosztami.
14:16, 11.09.2019
Doświadczenie zawodowe to obok wykształcenia jeden z ważniejszych wymogów stawianym kandydatom do pracy. Najłatwiej sprostać temu, gdy miało się już okazję pracować w danym zawodzie. Nie oznacza to jednak, że świeżo upieczeni absolwenci studiów już na starcie stoją na straconej pozycji. Jak opisać swoje doświadczenie, skoro jeszcze nie było okazji go zdobyć?