Zamknij

REKLAMA
12:41, 30.03.2020
Rozprzestrzenianie się alergii wraz z rozwojem postępu stale rośnie. Ogromna liczba alergenów pojawia się również w wypełniaczach kołder i poduszek. Zasadniczo są to materiały pochodzenia zwierzęcego. Dlatego najczęściej alergie powodują puch i wełna. Kołdry bambusowe to wyjątkowy wypełniacz uzyskany z rośliny o tej samej nazwie, który w różnych kulturach jest uważany za symbol długowieczności i czystości. Specjalna obróbka nadaje temu materiałowi miękkość i lekkość, wszystko razem powoduje, że jest najlepszym wyborem dla alergików.
11:04, 20.03.2020
Stwierdzenie, że znajomość języków obcych pomaga w znalezieniu ciekawej pracy na dobrych warunkach to truizm. Jednak czasy, w których doskonała znajomość języka angielskiego, czy francuskiego otwierała przed nami nie tylko perspektywy znalezienia wymarzonej pracy, ale również szybkiego awansu przeminęły lata temu. Dzisiaj doskonała znajomość angielskiego jest absolutną podstawą, natomiast znajomość języków mniej popularnych jest dodatkowym atutem. W cenie są też języki „egzotyczne”.
11:02, 19.03.2020
Sprzedawca w sklepie sportowym, powinien mieć obszerną wiedzę dotyczącą całego asortymentu oraz umiejętności promowania go w taki sposób, by został zakupiony. Jest to odpowiedzialna i wymagająca praca, warto dowiedzieć się, jak można ją dostać. Oferty pracy na sprzedawcę w sklepie sportowym Wymagania zawarte w ofertach pracy dotyczące usposobienia kandydatów, zawierają zazwyczaj takie cechy jak: życzliwość i uprzejmość w kontaktach z klientami, uczynność, komunikatywność, kreatywność, umiejętność argumentowania. Kwestie wykształcenia nie są istotne, za to doświadczenie przyda się praktycznie każde. Umiejętność obsługiwania kasy fiskalnej, umiejętności sprzedażowe, znajomość sprzętów sportowych, wszelkie kwestie dotyczące ubrań sportowych, mody, trwałości obuwia i tkanin, przydadzą się osobą, starającym się o pracę sprzedawcy w sklepie sportowym. Praca na tym stanowisku może odbywać się zarówno w systemie zmianowym i na pełen etat. Gdzie najłatwiej znaleźć oferty pracy na stanowisko sprzedawcy w sklepie sportowym? Pracuj.pl oferuje możliwość wyszukiwania ofert pracy po słowie kluczowym. To bardzo ułatwia znalezienie konkretnego zawodu. Można również na tej samej stronie wyszukiwać ofert po branży i oczywiście zawężać region, który nam interesuje. Na rozmowę o pracę warto dobrze się przygotować, gdyż oprócz standardowych pytań sprawdzających to, jakimi jesteśmy osobami, możemy dostać kilka pytań technicznych. Wiadomo, że wielu szczegółów dotyczących konkretnych sprzętów dowiemy się, gdy rozpoczniemy nową pracę, jednak podstawową wiedzę powinniśmy posiadać. Powinniśmy znać podstawowe akcesoria sportowe, rozpoznawać, chociaż niektóre elementy sprzętu przeznaczonego do siłowni, rozpoznawać sprzęty służące do uprawiania sportów zimowych, wodnych i powietrznych. Sprzedawca, czy też doradca? Warto wspomnieć, że praca na stanowisku sprzedawcy w sklepie sportowym bardzo często wiąże się również z doradzaniem. Jest to dosyć odpowiedzialna rola, gdyż sport bywa niebezpieczny. Doradca powinien wiedzieć, jakiej wielkości kask powinien założyć klient, by ten dobrze go chronił, jakie obciążenia może stosować, dana osoba trenując, na jakiej wysokości powinno być ustawione siodełko i kierownica roweru itp. Odpowiedzialne uprawianie sportu jest prozdrowotne, jednak popełniając różnego rodzaju błędy, możemy narazić się na bolesne kontuzje, a nawet deformacje. Właśnie dlatego sprzedawca w sklepie sportowym, to bardzo odpowiedzialny zawód.
10:37, 19.02.2020
Obstawianie zakładów sportowych to dość znana i popularna rozrywka. Zajęciu temu oddają się Polacy w różnym wieku i różnych zawodów. W ostatnich latach zyskuje na popularności nowa gałąź zakładów - zakłady na esport czyli nowe dyscypliny sportowe, w których gracze zmagają się w wirtualnej rzeczywistości.
00:00, 03.01.2020
Od 13 stycznia 2020 r. odbędzie się drugi nabór wniosków w programie „Mój Prąd” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
14:28, 25.11.2019
Użytkownicy wyszukiwarek każdego dnia wpisują niezliczoną ilość zapytań w Google, uzyskując tysiące odpowiedzi powiązanych z wpisywanymi przez nich słowami. Zwykle jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to, co ukazuje się ich oczom, to często zarówno reklamy, jak też organiczne wyniki wyszukiwania. Czy w takim razie korzystanie z wyszukiwarek internetowych jest skuteczne i odpowiada potrzebom ich użytkowników? Czym różni się reklama w Google od zwykłych wyników wyszukiwania? I w który link ostatecznie najlepiej kliknąć? Poznaj najważniejsze różnice między wynikami wyszukiwania a reklamami w Google!
14:35, 22.11.2019
Zgniła podłoga, odpadające tynki, grzyb i pleśń, zniszczone sprzęty – to tylko niektóre skutki zalania. Sytuacji, w której z powodu nieszczelnej instalacji woda pochłania zgromadzony przez nas majątek jest wiele. Jak pokazują badania, z takim zdarzeniem miało z nim do czynienia aż 77%1 właścicieli nieruchomości. Pokrywanie strat z powodu zalania to bardzo duże wydatki – nierzadko trzeba dokładnie wyremontować ściany lub odkupić zniszczone przez wodę sprzęty płacąc wiele tysięcy złotych. Odpowiednie ubezpieczenie mieszkaniowe może jednak uchronić nas przed tego typu kosztami.
14:16, 11.09.2019
Doświadczenie zawodowe to obok wykształcenia jeden z ważniejszych wymogów stawianym kandydatom do pracy. Najłatwiej sprostać temu, gdy miało się już okazję pracować w danym zawodzie. Nie oznacza to jednak, że świeżo upieczeni absolwenci studiów już na starcie stoją na straconej pozycji. Jak opisać swoje doświadczenie, skoro jeszcze nie było okazji go zdobyć?
158
14:14, 10.09.2019
Często w pracy trzeba przedstawić prezentację podczas zebrania czy konferencji. Są osoby, którym takie zadania nie sprawiają kłopotów, a przemawianie przed zgromadzeniem to dla nich bułka z masłem. Większość pracowników, szczególnie gdy ich obowiązki zawodowe nie wymagają publicznych wystąpień, może mieć z nimi problemy. Podpowiadamy w jaki sposób można opanować tremę przed wystąpieniem.
14:11, 09.09.2019
Coraz częściej karierę zawodową rozpoczyna staż. Zdobyć go można podobnie jak stanowisko – biorąc udział w procesie rekrutacji. Podobne są również zasady. Najpierw pisze się CV i List Motywacyjny, dokumenty dostarcza się pod wskazany adres i czeka na zaproszenie do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak napisać CV na staż, by zdobyć go w dobrej firmie?
14:07, 08.09.2019
Coraz częściej w poszukiwaniach nowej pracy wychodzimy poza aktualne miejsce zamieszkania. Atrakcyjną posadę można znaleźć w odległym zakątku kraju. Jest to znacznie łatwiejsze, gdy pracodawca dopuszcza przysłanie dokumentów rekrutacyjnych droga elektroniczną. Trzeba jednak podejść do tego rozsądnie, by nie okazało się to „łatwiejsze” jedynie z pozoru.
13:57, 07.09.2019
Obecnie rzadko zdarza się przeżyć całe życie zawodowe u jednego pracodawcy, stąd wiele osób przynajmniej raz stanie przed koniecznością szukania pracy. Istnieje wiele źródeł z ofertami od pracodawców. Podpowiadamy gdzie najlepiej szukać zatrudnienia.
13:53, 06.09.2019
Każde stanowisko pracy wymaga odpowiednich kompetencji. Tylko doświadczony pracownik w odczuciu pracodawcy jest osobą, której można powierzyć zadania znaczące dla funkcjonowania całej firmy. Dotyczy to każdego szczebla kariery. Co wskazać w swoim CV, by zdobyć stanowisko pracownika biurowego?
13:50, 05.09.2019
Telepraca jest dość nowym zjawiskiem. Rozwój komunikacji elektronicznej doprowadził do wyewoluowania tej formy zatrudnienia. Coraz więcej pracodawców tworzy wakaty dla pracowników zdalnych.
© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone