Zamknij

REKLAMA
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:10, 09.11.2018
Zdarzają się takie sytuacje w czasie naszej podróży, że będziemy zmuszeni wezwać pomoc drogową. Warto w takich okolicznościach dowiedzieć się, która z tych wszystkich firm na pewno zagwarantuje nam najwyższą jakość usług. Ponieważ może się okazać, że niektóre z nich nie są zbyt pomocne, ale za to rachunek jaki po sobie pozostawią będzie nam doskwierał jeszcze przez wiele miesięcy.
3
13:52, 06.11.2018
Chcesz nauczyć się języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego, a może podwyższyć swoje umiejętności w zakresie tych języków? Będzie to możliwe dzięki darmowym kursom, organizowanym przez Urząd Marszałkowski we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku i firmą Training House. Aby wyrazić chęć uczestnictwa należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na dostępnej od 29 października stronie internetowej www.projektmowiszmasz.pl.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
14:32, 05.09.2018
Po wynalezieniu pojazdów należało jeszcze wynaleźć odpowiedni rozrusznik. Możesz wyobrazić sobie, jak poza samą jazdą gorączkowe było odpalenie samochodu. W dzisiejszych czasach istnieją różnorodne i nowoczesne technologie, które pomagają w zrewolucjonizowaniu przemysłu motoryzacyjnego. Przy pomocy wciśnięcia przycisku lub przekręcenia kluczyka samochód zostaje zgaszony. Wewnątrz pojazdów znajdują się moździerze, które ulegają samoczynnemu odpaleniu, przez co nie ma sensu na przedostawanie się do silnika w celu skonstruowania układu rozruchowego. Dayco znajduje się w przemyśle samochodowych części zamiennych wystarczająco długo, aby znajdować się wśród wiodących firm cieszących się najlepszą jakością. Nie chcesz przecież zrobić krok w tył do czasów przeszłych oraz psujących się rozruszników. Jest to już czas przeszłość.
15:47, 31.08.2018
Od 6 do 8 września w Salonie Optycznym Oczko (Koronowo, Plac Zwycięstwa 15) odbywać będą się dni otwarte w ramach akcji promocyjnej „Wracamy do szkoły w nowych okularach”.
3
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
4
00:00, 07.08.2018
Jak połączyć salon z tarasem? W jaki sposób sprawić, aby te dwie przestrzenie się uzupełniały? Jak zaprojektować taras i salon? Na wszystkie pytania odpowiadamy w artykule.
12:55, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
11:07, 19.07.2018
Na pracę za granicą decyduje się coraz więcej Polaków. Wielu z nich emigruje zarobkowo, by wesprzeć swoje rodziny w kraju. Polacy pracujący za granicą szukają najlepszego sposobu, by przesłać pieniądze do Polski w jak najszybszy i jednoczenie najtańszy sposób – w końcu chodzi o ich ciężko zarobione pieniądze. Spośród wielu możliwości, jedna wydaje się najbardziej odpowiadać ich zapotrzebowaniu. Sprawdźcie, jak wysyłać pieniądze z zagranicy do Polski!
14:37, 06.07.2018
Męską odzież w sklepie można promować dokładnie tak samo jak pozostałe kolekcje. Warto pamiętać jednak o zasadach, które pozwolą nam skutecznie wyeksponować ubrania dla mężczyzn.
08:50, 06.06.2018
Dodatki do żywności są bardzo znaczącym elementem w produktach spożywczych. Występują bardzo często, przez co ważne jest aby dystrybutor dodatków był sprawdzony i cechował się profesjonalizmem ich komponowania i wytwarzania.
14:06, 30.05.2018
Prace wykończeniowe należą do jednych z najtrudniejszych. Wynika to głównie z faktu, że bardzo często są one ostatnimi, które robimy podczas remontu i po prostu nie mamy na nie już siły. Poznaj rodzaje profili wykończeniowych PCV i przekonaj się jak łatwe są w późniejszym użytkowaniu.
© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone