Zamknij

REKLAMA
00:00, 03.01.2020
Od 13 stycznia 2020 r. odbędzie się drugi nabór wniosków w programie „Mój Prąd” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
14:28, 25.11.2019
Użytkownicy wyszukiwarek każdego dnia wpisują niezliczoną ilość zapytań w Google, uzyskując tysiące odpowiedzi powiązanych z wpisywanymi przez nich słowami. Zwykle jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to, co ukazuje się ich oczom, to często zarówno reklamy, jak też organiczne wyniki wyszukiwania. Czy w takim razie korzystanie z wyszukiwarek internetowych jest skuteczne i odpowiada potrzebom ich użytkowników? Czym różni się reklama w Google od zwykłych wyników wyszukiwania? I w który link ostatecznie najlepiej kliknąć? Poznaj najważniejsze różnice między wynikami wyszukiwania a reklamami w Google!
14:35, 22.11.2019
Zgniła podłoga, odpadające tynki, grzyb i pleśń, zniszczone sprzęty – to tylko niektóre skutki zalania. Sytuacji, w której z powodu nieszczelnej instalacji woda pochłania zgromadzony przez nas majątek jest wiele. Jak pokazują badania, z takim zdarzeniem miało z nim do czynienia aż 77%1 właścicieli nieruchomości. Pokrywanie strat z powodu zalania to bardzo duże wydatki – nierzadko trzeba dokładnie wyremontować ściany lub odkupić zniszczone przez wodę sprzęty płacąc wiele tysięcy złotych. Odpowiednie ubezpieczenie mieszkaniowe może jednak uchronić nas przed tego typu kosztami.
14:16, 11.09.2019
Doświadczenie zawodowe to obok wykształcenia jeden z ważniejszych wymogów stawianym kandydatom do pracy. Najłatwiej sprostać temu, gdy miało się już okazję pracować w danym zawodzie. Nie oznacza to jednak, że świeżo upieczeni absolwenci studiów już na starcie stoją na straconej pozycji. Jak opisać swoje doświadczenie, skoro jeszcze nie było okazji go zdobyć?
156
14:14, 10.09.2019
Często w pracy trzeba przedstawić prezentację podczas zebrania czy konferencji. Są osoby, którym takie zadania nie sprawiają kłopotów, a przemawianie przed zgromadzeniem to dla nich bułka z masłem. Większość pracowników, szczególnie gdy ich obowiązki zawodowe nie wymagają publicznych wystąpień, może mieć z nimi problemy. Podpowiadamy w jaki sposób można opanować tremę przed wystąpieniem.
14:11, 09.09.2019
Coraz częściej karierę zawodową rozpoczyna staż. Zdobyć go można podobnie jak stanowisko – biorąc udział w procesie rekrutacji. Podobne są również zasady. Najpierw pisze się CV i List Motywacyjny, dokumenty dostarcza się pod wskazany adres i czeka na zaproszenie do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak napisać CV na staż, by zdobyć go w dobrej firmie?
14:07, 08.09.2019
Coraz częściej w poszukiwaniach nowej pracy wychodzimy poza aktualne miejsce zamieszkania. Atrakcyjną posadę można znaleźć w odległym zakątku kraju. Jest to znacznie łatwiejsze, gdy pracodawca dopuszcza przysłanie dokumentów rekrutacyjnych droga elektroniczną. Trzeba jednak podejść do tego rozsądnie, by nie okazało się to „łatwiejsze” jedynie z pozoru.
13:57, 07.09.2019
Obecnie rzadko zdarza się przeżyć całe życie zawodowe u jednego pracodawcy, stąd wiele osób przynajmniej raz stanie przed koniecznością szukania pracy. Istnieje wiele źródeł z ofertami od pracodawców. Podpowiadamy gdzie najlepiej szukać zatrudnienia.
13:53, 06.09.2019
Każde stanowisko pracy wymaga odpowiednich kompetencji. Tylko doświadczony pracownik w odczuciu pracodawcy jest osobą, której można powierzyć zadania znaczące dla funkcjonowania całej firmy. Dotyczy to każdego szczebla kariery. Co wskazać w swoim CV, by zdobyć stanowisko pracownika biurowego?
13:50, 05.09.2019
Telepraca jest dość nowym zjawiskiem. Rozwój komunikacji elektronicznej doprowadził do wyewoluowania tej formy zatrudnienia. Coraz więcej pracodawców tworzy wakaty dla pracowników zdalnych.
12:06, 03.09.2019
Sezon letni powoli dobiega końca a Ty zastanawiasz się, co będzie modne tej jesieni? Nie możesz doczekać się aż wskoczysz w stylowe ubrania i modne obuwie zaprojektowane przez najlepszych projektantów? W tym sezonie z pewnością nie będzie wiało nudą. Przygotuj się na krokodylą skórę, marynarki oversize, czy też patchworkowe sukienki.
09:14, 01.07.2019
Od dłuższego czasu obowiązuje prawo nakazujące wytwórcom zabawek wykonywanie różnorodnych badań pod kątem ich bezpieczeństwa i jakości wykonania. Wynika to z faktu, że produkty te są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci, które są narażone na zagrożenia wynikające z niefrasobliwości i nieodpowiedniego użytkowania wszelkich akcesoriów i artykułów służących do zabawy. Warto podkreślić, że wiele z nich nie przechodzi stosownych testów i w rezultacie nie znajduje swojego miejsca na sklepowej półce.
12:50, 04.06.2019
Szukanie dróg na skróty, nieuczciwe triki, brak doświadczenia, nierealistyczne oczekiwania - oto niektóre błędy popełniane przez agencje reklamowe i ich klientów. Sprawdź czego się wystrzegać zanim wpiszesz w Google “agencja SEO Warszawa” i wybierzesz firmę, której powierzysz pozycjonowanie swojej strony. Dzięki tej wiedzy unikniesz straty czasu i pieniędzy.
11:43, 24.05.2019
Jako że okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, większość z nas zastanawia się, dokąd warto pojechać w tym roku. Ci, którzy już zdecydowali, powoli rozpoczynają natomiast przygotowania do wyjazdu. Jedni te wakacje spędzą nad morzem, inni postawią na góry, lub wypoczynek nad jeziorem. Nie zabraknie z pewnością też tych, którzy tegoroczny sezon wypoczynkowy przeznaczą na zwyczajne siedzenie w domu, lub krótki wypad za miasto. Jeżeli chodzi o nasze podróżnicze cele, są one bardzo różne. Niezależnie jednak od tego, jakie mamy oczekiwania i wymagania względem nadchodzącego lata, jest jedno miejsce, które szczególnie zasługuje na naszą uwagę. Ekoturystyczne serce Polski, które każdego roku rozkochuje w sobie tysiące serc bijących zupełnie odmiennymi rytmami. Tym miejscem są Mazury, zwane często, nie bez powodu, Krainą Wielkich Jezior Mazurskich. Tak. Nasza polska ziemia poszczycić może się wspaniałą perełką geograficzną, która olśniewa okolicznościami przyrody i pokazuje, jak piękna potrafi być matka natura. Wiedzą to mieszkańcy tego regionu Polski i dokładają wszelkich starań, by mazurska agroturystyka oferowała wyjątkowe noclegi nad jeziorem, które na długie lata zapadną głęboko w pamięci.
© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone