Zamknij

REKLAMA
11:29, 18.02.2019
Postęp technologiczny i rozwój sieci telekomunikacyjnej powodują, że jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalności są te z dziedziny elektrotechnologii. Prognozuje się, że do końca 2020 roku wzrost zatrudnienia w tym sektorze będzie oscylował w granicy 35%. Co prawda, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z koncernem Huawei, może się okazać, że specjaliści telekomunikacji i sieci 5G będą mniej zajęci niż przewidywano.
10:21, 04.02.2019
Zdecydowałeś się na zakup używanego pojazdu? Koniecznie przeczytaj, co będziesz musiał zrobić po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Przekonaj się, jakich formalności, w jakim miejscu oraz w jakim terminie będziesz musiał dopełnić. Poznaj koszty rejestracji używanego samochodu i przygotuj odpowiedni budżet. Zobacz nasze porady, by nie dać się zaskoczyć niczemu!
10:11, 04.02.2019
Urodziny, imieniny czy święta to czas wręczania prezentów. Zastanawiasz się, jaki gadżet trafi w gusta starszej osoby? Mamy kilka sprawdzonych propozycji. Sprawdź, które upominki umilą życie seniorowi.
09:36, 04.02.2019
Nawet najlepszy rodowód niewiele dziś znaczy - ofiarą zaniedbania może paść zwykły pies rasy "kundel", ale też pies z bardzo cennym rodowodem. W sieci nie brak historii rasowych psów odebranych interwencyjnie przez organizacje prozwierzęce. Niejednokrotnie odbierane psy to obraz nędzy i rozpaczy, a sprawa kończy się na sali sądowej. Bywa też niestety i tak, że na leczenie jest już za późno, a najlepsza pomoc to poddać bardzo cierpiącego zwierzaka eutanazji.
11:51, 29.01.2019
Fanów piłki nożnej i innych dyscyplin sportowych nie brakuje. Każdy chce być na bieżąco z wynikami imprez sportowych i mieć szybki dostęp do aktualnych informacji. Z pomocą przychodzą aplikacje na smartfony umożliwiające śledzenie rozgrywek – które z nich wybrać? Oto 7 propozycji.
15:58, 25.01.2019
Grupa Backstreet Boys jest znana niemal każdemu. Ten amerykański zespół popowy jednoznacznie kojarzy się z kolorowymi latami 90, do których wielu z nas chętnie by się cofnęło. Jak wyglądały początki Backstreet Boys i co warto o nich wiedzieć?
10:58, 27.12.2018
Zwrot podatku to ważny element planowania finansowego podatników. Część z nich chciałaby uzyskać środki finansowe jak najszybciej, inni zaś chcieliby zaplanować wydanie tej kwoty w konkretnym terminie (np. przeznaczyć, je w okresie wakacyjnym na wyjazdy). Jak więc zaplanować ewentualny zwrot z podatku? I czy można przyspieszyć tę procedurę?
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:10, 09.11.2018
Zdarzają się takie sytuacje w czasie naszej podróży, że będziemy zmuszeni wezwać pomoc drogową. Warto w takich okolicznościach dowiedzieć się, która z tych wszystkich firm na pewno zagwarantuje nam najwyższą jakość usług. Ponieważ może się okazać, że niektóre z nich nie są zbyt pomocne, ale za to rachunek jaki po sobie pozostawią będzie nam doskwierał jeszcze przez wiele miesięcy.
3
13:52, 06.11.2018
Chcesz nauczyć się języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego, a może podwyższyć swoje umiejętności w zakresie tych języków? Będzie to możliwe dzięki darmowym kursom, organizowanym przez Urząd Marszałkowski we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku i firmą Training House. Aby wyrazić chęć uczestnictwa należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na dostępnej od 29 października stronie internetowej www.projektmowiszmasz.pl.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
14:32, 05.09.2018
Po wynalezieniu pojazdów należało jeszcze wynaleźć odpowiedni rozrusznik. Możesz wyobrazić sobie, jak poza samą jazdą gorączkowe było odpalenie samochodu. W dzisiejszych czasach istnieją różnorodne i nowoczesne technologie, które pomagają w zrewolucjonizowaniu przemysłu motoryzacyjnego. Przy pomocy wciśnięcia przycisku lub przekręcenia kluczyka samochód zostaje zgaszony. Wewnątrz pojazdów znajdują się moździerze, które ulegają samoczynnemu odpaleniu, przez co nie ma sensu na przedostawanie się do silnika w celu skonstruowania układu rozruchowego. Dayco znajduje się w przemyśle samochodowych części zamiennych wystarczająco długo, aby znajdować się wśród wiodących firm cieszących się najlepszą jakością. Nie chcesz przecież zrobić krok w tył do czasów przeszłych oraz psujących się rozruszników. Jest to już czas przeszłość.
15:47, 31.08.2018
Od 6 do 8 września w Salonie Optycznym Oczko (Koronowo, Plac Zwycięstwa 15) odbywać będą się dni otwarte w ramach akcji promocyjnej „Wracamy do szkoły w nowych okularach”.
© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone