Zamknij

Amerykańskie samochody w zasięgu ręki

00.00, 14.11.2022 materiał partnera Aktualizacja: 08.22, 15.11.2022

Amerykańskie samochody wywołują szybsze bicie serca u każdego miłośnika motoryzacji. Któż nie chciałby się poczuć jak bohaterowie "Blues Brothers" mknący kultowym Dodge Monaco przez amerykańskie bezdroża, czy Thelma i Luise przemierzające Amerykę słynnym niebieskim fordem Thunderbird? Okazuje się, że zakup amerykańskiego kultowego samochodu jest bliżej niż się powszechnie wydaje. I to tylko nie tylko dla pasjonatów amerykańskiej motoryzacji i amerykańskiego stylu życia, którzy chcą zrealizować swoje marzenie. Także dla tych, którzy szukają atrakcyjnych okazji na zakup wyjątkowego samochodu w dobrej cenie.

Tajemnica fenomenu amerykańskiej motoryzacji

Dlaczego amerykańskie samochody wywołują tyle emocji? Z pewnością są niezwykle stylowe. Wyróżniają się unikatową sylwetką, szybkością, trwałością, łatwością obsługi, komfortem i dobrym wyposażeniem. Często są znacznie większe i bardziej przestronne. Równocześnie amerykańskie używane auta wystawione na sprzedaż zazwyczaj mają znacznie niższe przebiegi niż samochody europejskie, a oferowane są w niższych cenach.

Transparentna historia pojazdu

Oprócz parametrów technicznych i atrakcyjnej ceny amerykańskich samochodów ich ważnym atutem jest przejrzysta, bardzo dobrze udokumentowana historia każdego pojazdu. W USA systemy raportowania są znacznie bardziej szczegółowe niż w Europie, gdzie dostęp do historii pojazdu jest możliwy właściwie tylko wówczas, gdy auto było serwisowane cały czas w autoryzowanym punkcie. Kupując używany amerykański samochód wiemy dokładnie co działo się z autem w trakcie jego użytkowania, czyli kiedy, gdzie i w jaki sposób samochód był naprawiany.

Dla kolekcjonerów i pasjonatów, a także do codziennego użytku

Nie zapominajmy, że mówiąc o amerykańskich samochodach nie myślimy tylko o legendarnych historycznych autach, takich jak klasyczne Mustangi, Challengery, Cadillaki, czy Chevrolety. To piękne, zabytkowe pojazdy, które są obiektem pożądania dla kolekcjonerów i z pewnością są świetną inwestycją, ale najczęściej nie są używane na co dzień. Natomiast wśród importowanych amerykańskich samochodów można znaleźć wiele stosunkowo nowych modeli np. kilku, czy kilkunastoletnie Jeepy Cherokee, Dodge, Chryslery i inne marki, także przystosowane do warunków USA samochody europejskich producentów, które odniosły spektakularne sukcesy na rynku amerykańskim i które mają w sobie wszystkie zalety amerykańskiej motoryzacji.

Gdzie kupić amerykańskie samochody?

Kilkaset ofert zakupu amerykańskich unikatowych samochodów sprowadzanych przez specjalistów i pasjonatów z firmy BestClassicCar można znaleźć na ich stronie internetowej.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%