Zamknij

Gdzie pojechać na romantyczny wypad we dwoje?

08:07, 07.04.2021 | materiały patnera

Zbliża się rocznica ślubu, czy inna data z którą chcielibyśmy wiązać romantyczny wypad we dwoje, a my nie wiemy, gdzie się wybrać. Kompletnie nic nie przychodzi nam do głowy. Może pojedźmy w miejsce, które łączy w sobie szczyptę romantyzmu, komfort, jak i pozwala na skorzystanie ze świeżego powietrza oraz romantycznego SPA. To miejsce to hotel dla zakochanych - Zamek Gniew.

  1. Hotel dla dwojga – Zamek Gniew
  2. SPA dla dwojga
  3. Kilka słów o zamku

Hotel dla dwojga – Zamek Gniew

Wypad z ukochaną osobą zdarza się nam najczęściej nieczęsto, a to ogromny błąd. W nasze związki może wkraść się rutyna, powinniśmy więc zadbać, by wprowadzić do nich nieco szaleństwa, romantyzmu i wspólnego wypoczynku. Zamek Gniew to idealny hotel dla dwojga w którym możemy spędzić czas na komfortowym leniuchowaniu, na aktywności fizycznej z uwagi na interesującą okolicę zamku oraz na zabiegach w SPA, które pomogą w odbudowie naszej formy fizycznej i psychicznej. Znajdziemy tu komfortowo urządzone pokoje, które wprowadzą nas w romantyczny nastrój. W restauracji zaś odkryjemy różnorodność przepysznych potraw.

SPA dla dwojga

Komnaty zamkowe zapraszają do swego bajkowego SPA. Otóż hotel SPA dla dwojga posiada swoją bajkę, opowiadającą historię Króla Jana i Królowej Marii. W komnatach zamkowych unosi się więc prawdziwa miłość, dająca siłę, młodość i ukojenie. Hotel dla par zaprasza do zamkowego SPA na zabiegi pielęgnacyjne:

- zabiegi na ciało,

- zabiegi na twarz Marii Kazimiery,

- masaże,

- pielęgnację dłoni i stóp,

- oraz zabiegi uzupełniające.

Polecane są tu kąpiele dla dwojga: kąpiel kwiatowa (luksusowa kąpiel z płatkami róż), kąpiel kozie mleko i szampan (odżywcza kompozycja olejowa z szampańskim aromatem) i kąpiel piwna (z ekstraktem piwnym bogatym w witaminy z grupy B).

Kilka słów o zamku

Świetny dojazd, bo to jedynie 60 minut od Gdańska, a 90 od Bydgoszczy sprawia, że hotel dla zakochanych Zamek Gniew ma wielu gości. Jego niepowtarzalny klimat sprawia, że nasz romantyzm łączy się z historią zamku. Zamek Gniew to potężna gotycka twierdza rycerzy mnichów, oraz siedziba królów, hetmanów i starostów. Zamek został zbudowany przez rycerzy krzyżackich na planie czworoboku po roku 1290 oraz rozbudowany w XIV i XV wieku. W samym zamku mieści się 16 komfortowych apartamentów przenoszących gości w czasy średniowieczne, natomiast w Hotelu Rycerskim jest 48 pokoi noclegowych, Pałac Marysieńki zaś mieści 120 miejsc noclegowych. Na terenie kompleksu mieści się klimatyczny kryty basen.

Któż nie chciałby odwiedzić tak ekskluzywnego, romantycznego i poruszającego miejsca? Już weekend dla dwojga może sprawić, że nasze baterie się zregenerują a miłość rozkwitnie od nowa.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%