Zamknij

Jakie regały do uprawy pieczarek wybrać?

14.01, 25.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14.01, 25.11.2022

Podczas budowy pieczarkarni powinniśmy kierować się bardzo wieloma aspektami. Regały do pieczarkarni muszą spełniać najwyższej jakości kryteria. Aby były trwałe i lekkie należy wykonać je z wysokiej jakości kompozytów. Tylko aluminium i stal węglowa gwarantuje najwyższe parametry odporności na korozję, odbarwienia i odkształcenia. 

Co należy wiedzieć o regałach do uprawy pieczarek?

Do najbardziej nowoczesnej pieczarkarni bardzo dobrze sprawdzą się regały systemowe. Dzięki nim załadunek i rozładunek przebiega w niezwykle sprawny i profesjonalny sposób. Systemowe regały do pieczarkarni są niezwykle funkcjonalne i proste w użytkowaniu. Ten typ regałów jest najczęściej wybierany przez firmy zajmujące się produkcją pieczarek. Dzięki temu systemowi wyładunek pieczarek odbywa się całkowicie w sposób automatyczny.

Należy zauważyć, że rama wózka, która została zaprojektowana w takim systemie, zapewnia nam całkowitą kontrolę, a przede wszystkim wydajną pracę. Tego typu najnowsze technologie do uprawy pieczarek to rozwiązanie na miarę dynamicznie zmieniających się czasów i rosnącego zapotrzebowania na żywność. 

Regały do pieczarkarni znajdziesz na stronie: https://luckygrower.com/regal-do-uprawy-pieczarek-hybrydowy-ocynk-aluminium/

Regały do pieczarkarni charakteryzujące się niezwykle prostym montażem

Regały do pieczarkarni wykonane z aluminium są odporne na korozję i łatwe w ich utrzymaniu. Przez to, że są lekkie, można je zmontować, w wygodny i prosty sposób. Przy wyborze regałów powinniśmy zwrócić uwagę na wagę, cenę oraz ich jakość. Bardzo istotnym aspektem przy dokonywaniu wyboru regałów do pieczarkarni są wszelkie dodatki. Dzięki nim nasz regał będzie w pełni kompatybilny.

Pojemniki na ogonki grzybów muszą być wykonane z takiego samego materiału co regał, czyli z aluminium lub stali nierdzewnej. Każdy regał powinien posiadać skrętne koła, które ułatwią prowadzenie i ustawienie wózka w odpowiednim miejscu w naszej pieczarkarni. Warto także wyposażyć się w system nawadniający pieczarki. Przy nowoczesnych regałach funkcja otowrowania jest dostępna i powszechnie używana. 

Niezwykle poręczne i funkcjonalne w użytkowaniu regały hybrydowe. 

Wyposażenie pieczarkarnie w zakładzie produkcyjnym odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego warto również wziąć pod uwagę regały hybrydowe, które idealnie sprawdzą się w dużych fabrykach. Tego typu regały do pieczarkarni to połączenie pospawanych ze sobą ram cynkowanych ogniowo, stalowych, a także burtnic i rusztów aluminiowych. W ten sposób powstają bardzo solidne rusztowania odporne na wszelkie niekorzystne warunki.

Regały wykonane do naszej pieczarkarni z tego typu materiału są trwałe, stabilne i niezwykle porządne. Regał jest zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz jest kompatybilny z matami wykonanymi z wysokiej jakości materiału. Na uwagę zasługuje również fakt, że każdy regał dobierany jest do indywidualnych preferencji klientów. Każdy klient może domówić dodatkowe elementy lub części, które uważa, że będą mu potrzebne. Na wyposażeniu każdej profesjonalnej pieczarkarni powinny się znaleźć regały do uprawiania pieczarek, blanszowniki taśmowe, akcesoria nawiewowe i zraszacze ramowe.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%