Zamknij

Z paszportem turystycznym ponownie do Koronowa!

10.28, 02.07.2018 Redakcja Aktualizacja: 10.39, 02.07.2018
Skomentuj Wydarzenie trwa do 30 września fot. UM w Koronowie
REKLAMA

Ruszyła 7. edycja Paszportu Turystycznego. Wzorem z lat ubiegłych, akcja ponownie zawitała do Koronowa.

Paszport Turystyczny to konkurs, który polega na zbieraniu pieczątek z promowanych miejsc na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Pełną listę miejsc, w których zdobędziemy paszport oraz pieczątkę potwierdzającą pobyt znajdziemy tutaj. W konkursie można wygrać vouchery upoważniające do pobytu w ciekawych miejscach województwa lub do zwiedzania atrakcji turystycznych oraz inne ciekawe nagrody.

- Aby ubiegać się o vouchery pobytowe lub do atrakcji turystycznych, należy zebrać minimum 20 pieczątek z minimum pięciu różnych tras zwiedzania - Konstelacji, ujętych w tegorocznym Paszporcie oraz w maksymalnie trzech zdaniach polecić swoją ulubioną Konstelację - czytamy na stronie internetowej akcji. - W przypadku ubiegania się o pozostałe nagrody należy zebrać minimum 10 pieczątek z minimum trzech różnych tras zwiedzania - Konstelacji, ujętych w tegorocznym Paszporcie oraz w maksymalnie trzech zdaniach polecić swoją ulubioną Konstelację. 

Nowością podczas tegorocznej edycji jest aplikacja mobilna na telefony. Więcej informacji na jej temat można uzyskać tutaj.

W Koronowie zarówno paszporty jak i pieczątki potwierdzające pobyt, dostępne są w Punkcie Informacji Turystycznej przy Placu Zwycięstwa 22. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00-17:00; sobota-niedziela 9:00-15:00.

Wydarzenie trwa do 30 września. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15 października 2018 r. Organizatorem jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%