Zamknij

Ruszyła kolejna edycja paszportu turystycznego

11:22, 20.07.2017 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Ruszyła szósta edycja paszportu turystycznego. Po raz kolejny w akcję włączona została Ziemia Koronowska. Punkty pieczątkowe znajdują się w Informacji Turystycznej na Placu Zwycięstwa w Koronowie oraz w Muzeum Ściśle Tajnym w Tryszczynie.

- Z „Paszportem Turystycznym” ruszamy w podróż po Kujawsko-Pomorskich Konstelacjach dobrych miejsc. Dobrych na wypoczynek i na zwiedzanie, pływanie kajakiem i jazdę rowerem, na letnie wędrówki i kulinarne odkrycia. Dobrych na wakacyjną przygodę, którą można rozpocząć w popularnym kurorcie, zabytkowym centrum miasta, na gwarnym bulwarze – czytamy na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. - Tegoroczny „Paszport” zaprowadzi Cię w kujawsko-pomorskie zakaMARKI. Zaskoczą Cię swoją opowieścią, urzekną krajobrazem, zainspirują wyjątkową atmosferą. W VI edycji „Paszportu” znajdziesz propozycje wakacyjnych wypadów do miejsc, które układają się w ciekawe trasy - to właśnie nasze „Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc”. Od Ciebie zależy ile czasu i uwagi im poświęcisz, ile zachowasz wrażeń i słonecznych wspomnień – czytamy dalej.

Paszporty i punkty pieczątkowe dostępne są w wybranych miejscach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Na terenie gminy Koronowo otrzymamy je w Muzeum Ściśle Tajnym w Tryszczynie oraz w koronowskim Punkcie Informacji Turystycznej.

Dla uczestników akcji paszportowej przygotowane zostały również specjalne nagrody.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

(Redakcja)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone