Zamknij

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (nr 0006)

Nr oferty: StPr/22/0006Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Aleje Wolności 1, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć dla dzieci przedszkolnych, dostosowanie form i metod pracy do możliwości danej grupy wiekowej, indywidualizowanie pracy z dziećmi zarówno zdolnymi jak i również posiadającymi określone trudności - prowadzenie dziennika zajęć (zapisów dziennych)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedszkole Niepubliczne "Małe Przedszkole" w Koronowie Alicja Jakielska
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleje Wolności 1, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Alicja Jakielska
    Numer telefonu: 607445199
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: 607445199 [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Śruciarz/piaskarz
    StPr/22/0242
    data rozpoczęcia pracy od 20.01.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Ślusarz
    StPr/22/0243

    Spawacz
    StPr/22/0244

    Operator robota spawalniczego
    StPr/22/0245

    Spawanie kontenerów podstawowymi metodami spawalniczymi
    StPr/22/0216
    data rozpoczęcia pracy od 24.01.2022
    wynagrodzenie od od 32 PLN

    Monter konstrukcji stalowych
    StPr/22/0221
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2022
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    prace budowlane
    StPr/22/0223

    - kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
    StPr/22/0173
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2022

    Ekspozycja i sprzedaż bielizny godziny pracy: 13:00-17:00
    StPr/22/0110
    data rozpoczęcia pracy od 12.01.2022
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    Współpraca z brygdzistą i innymi konserwatorami, usuwanie drobnych awarii wod.-kan. (wymiana zaworów przy wodomierzach lokalowych, fragmentów instalacji wodnej o niewielkich przekrojach, wymiana niewielkich fragmentów rur kanalizacyjnych i kształtek), jazda ciągnikiem, porządkowanie terenów osiedli, drobne prace naprawcze, koszenie trawników i przycinanie żywopłotów, odśnieżanie chodników i jezdni osiedlowych przy pomocy zmechanizowanego sprzętu.
    StPr/22/0083
    wynagrodzenie od od 3 433 PLN