Zamknij

Śruciarz/piaskarz (nr 5191)

Nr oferty: StPr/21/5191Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Szosa Kotomierska 35, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Śruciarz/piaskarz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w śrutowaniu/piaskowaniu, dokładność i precyzja w pracy, samodzielność, odpowiedzialność i dyscyplina
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PJP MAKRUM SPÓŁKA AKCYJNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: PL. KOŚCIELECKICH 3, 85-033 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomor
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 326-70-40
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. 52 326-70-40 w godz. 6:00 - 14:00 - p. Barbara Szpera lub Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    wykonywanie zadań zleconych przez kucharza, przygotowywanie i obróbka wstępna artykułów spożywczych, obieranie, krojenie, szatkowanie oraz siekanie warzyw i owoców, utrzymywanie czystości naczyń, sprzętów, pomieszczeń kuchennych i zaplecza.
    StPr/21/5326
    data rozpoczęcia pracy od 27.12.2021
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    StPr/21/5231
    data rozpoczęcia pracy od 25.11.2021
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    StPr/21/5229

    Operator robota spawalniczego
    StPr/21/5194
    data rozpoczęcia pracy od 22.11.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Spawacz
    StPr/21/5193

    Ślusarz
    StPr/21/5192

    Śruciarz/piaskarz
    StPr/21/5191

    dowożenjier towaru do klienta, prace magazynowe
    StPr/21/5040
    data rozpoczęcia pracy od 09.11.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 300 PLN

    sprzedaż towarów spożywczo-przemysłowych dla osadzonych w kantynie ZK Koronowo; zarządzanie gospodarką magazynową
    StPr/21/4981
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021

    - kontakt z klientem; - obsługa i sprzedaż; - wystawianie FV; - pomoc przy rozkładaniu towaru; - sporządzanie zamówień. Staż odbywać się będzie w gminie: Koronowo.
    StPr/21/4418
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2021
    wynagrodzenie od 1 489 PLN