Zamknij

Serwisant maszyn wtryskowych (nr 3842)

Nr oferty: StPr/21/3842Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: instalacja i uruchamianie wtryskarek, przeglądy serwisowe oraz naprawa urządzeń, szkolenia klientów z zakresu obsługi i pomoc techniczna kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą praca na terenie Polski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      • świadectwo kwalfikacyjne E (eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci w zakresie grupy 1 - elektryczne)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: prawo jazdy kat B, mile widziane świadectwo kwalfikacyjne E (eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci w zakresie grupy 1 - elektryczne) oraz znajomość procesu wtrysku i budowa maszyn wtryskowych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: INAUTOM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 86-011 Gogolinek 8, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 726 400 399
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt tel. 726 400 399 w godz. 08:00 - 18:00
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 08:00 - 18:00
        - prowadzenie zajęć dydaktycznych z młodzieżą wymiar czasu pracy: 6/19 etatu jako nauczyciel Wysokość wynagrodzenia uzależniona od poziomu wykształcenia
        StPr/21/3959
        data rozpoczęcia pracy od 27.09.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Przygotowywanie posiłków Próbkowanie potraw Utrzymanie czystości w kuchni Dbałość o sprzęt i narzędzia Przestrzegane zasad i regulaminów placówki izolacyjnej
        StPr/21/3918
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Pomoc nauczyciela dla dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w oddziale przedszkolnym (zespół aspergera) wymiar etatu: 1/2 etat niepedagogiczny
        StPr/21/3843
        data rozpoczęcia pracy od 06.09.2021
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        Pomoc nauczyciela dla dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w klasie V (autyzm atypowy) wymiar etatu: 3/4 etat niepedagogiczny
        StPr/21/3844

        instalacja i uruchamianie wtryskarek, przeglądy serwisowe oraz naprawa urządzeń, szkolenia klientów z zakresu obsługi i pomoc techniczna kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą praca na terenie Polski
        StPr/21/3842

        sprzedaż towarów spożywczo-przemysłowych dla osadzonych w kantynie ZK Koronowo; zarządzanie gospodarką magazynową
        StPr/21/3766
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2021
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        obsługa lasera do cięcia blach firmy Bystronic
        StPr/21/3774
        wynagrodzenie od od 4 000 do 5 500 PLN

        - rysowanie dokumentów konstrukcyjnej części i detali w systemie Autocad, - nadzór nad wykonaniem detali wg dokumentacji
        StPr/21/3775
        wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

        - podstawowe prace ślusarskie, - znajomość posługiwania się przyrządami pomiarowymi
        StPr/21/3776

        Śruciarz/piaskarz
        StPr/21/3691
        data rozpoczęcia pracy od 27.08.2021