Zamknij

Pracownik fizyczny, monter wod-kan

Nr oferty: StPr/19/3095Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac fizycznych zleconych przez pracodawcę. Montowanie sieci wodno-kanalizacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe. Prawo jazdy kat. B.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Alicja Matuszewska
    Numer telefonu: 0000000
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta w ramach przyznawania refundacji części kosztów poniesionych z tytułu wynagrodzenia oraz składek na ubezpieczenia społeczne skierowanego bezrob
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    • montaż urządzeń i linii technologicznych • spawanie wanien galwanicznych • budowa urządzeń odzysku wody technologicznej • udział w uruchomieniach urządzeń oraz linii technologicznych
    StPr/19/4602
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    StPr/19/4601

    nauczyciel przedmiotów zawodowego - programowania obrabiarek sterowanych numerycznie wysokość wynagrodzenia zależy od wykształcenia i stopnia awansu zawodowego zgodnie z tabelą wynagradzania nauczyci
    StPr/19/4584
    wynagrodzenie od od 2 444 PLN

    nauczanie przedmiotu zawodowego - obsługa i naprawa podzespołów i zespołów samochodowych oraz diagnostyka podzespołów i zespołów samochodowych wysokość wynagrodzenia zależy od wykształcenia i stopnia
    StPr/19/4585

    Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego, opieka nad dziećmi
    StPr/19/4328
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    praca na zmywalni naczyń kuchennych i stołowych, obróbka wstępna warzyw, prace porządkowe
    StPr/19/4303
    data rozpoczęcia pracy od 02.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    praca na kuchni, gotowanie, wydawanie, dbałość o towar i miejsce pracy
    StPr/19/4306
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Wykonywanie prac fizycznych zleconych przez pracodawcę. Montowanie sieci wodno-kanalizacyjnych.
    StPr/19/3095
    data rozpoczęcia pracy od 10.06.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN