Zamknij

Sprzedawca (nr 3059)

Nr oferty: StPr/19/3059Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: HOFFMANNA 46, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: układanie towarów na półkach, metkowanie, sprawdzanie dat terminu ważności, czyszczenie półek i towaru branża spożywcza
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: książeczka sanepidowska
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Dom Towarowy Jarosław Neumann
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Plac Zwycięstwa 2, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 603 970 349
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 9.00-15.00: 603 970 349
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 9.00-15.00
    - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa klienta-osadzonego, - zamawiane towaru, - odbiór towaru, - wyliczanie cen ewidencyjnych, - przygotowanie gotówki dla inkasenta równoważny system czasu pracy R
    StPr/19/3595
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Kierowanie pojazdem asenizacyjnym oraz śmieciarką
    StPr/19/3490
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    Przycinanie roślin, pielęgnacja trawników, podlewanie roślin, przygotowywanie terenu, sadzenie i przesadzanie roślin. Staż odbywać się będzie w gminie: Koronowo.
    StPr/19/3128
    data rozpoczęcia pracy od 17.06.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Dozorowanie osób pozbawionych wolności, doprowadzanie osób pozbawionych wolności, służba patrolowa, konwojowanie osób pozbawionych wolności, służba w oddziale mieszkalnym, kontrola osób pozbawionych w
    StPr/19/1003
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019
    wynagrodzenie od od 3 363 PLN

    Wykonywanie prac fizycznych zleconych przez pracodawcę. Montowanie sieci wodno-kanalizacyjnych.
    StPr/19/3095
    data rozpoczęcia pracy od 10.06.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    - Zakład Karny w Koronowie jest jednostką typu zamkniętego dla mężczyzn będących recydywistami penitencjarnymi z oddziałem terapeutycznym dla skazanych z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi l
    StPr/19/3102
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019

    układanie towarów na półkach, metkowanie, sprawdzanie dat terminu ważności, czyszczenie półek i towaru branża spożywcza
    StPr/19/3058
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    StPr/19/3059

    Rozwożenie materiałów do klientów, uzupełnianie materiałów pomiędzy składami.
    StPr/19/3003

    montaż instalacji wod-kan., klimatyzacji, centralnego ogrzewania, montaż kotłowni
    StPr/19/1450
    data rozpoczęcia pracy od 15.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN