Zamknij

Sprzedawca (nr 0114)

Nr oferty: StPr/23/0114Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bydgoska 27, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż towarów spożywczo-przemysłowych dla osadzonych w kantynie ZK Koronowo; zarządzanie gospodarką magazynową Kwota wynagrodzenia 3500 brutto praca: jedna niedziela w miesiącu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • obsługa kasy fiskalnej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, niekaralność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MAZOWIECKA INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ MAZOVIA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: KOCJANA 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Iwona Kwiatkowska
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      KONTAKT Z DOSTAWCAMI I ODBIORCAMI CHIŃSKOJĘZYCZNYMI, POMOC W ZAKUPIE I SPRZEDAŻY TOWARÓW, PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ, KOMPLETOWANIE DOKUMENTÓW I DOSTARCZANIE ICH DO BIURA, POMOC W PRZYGOTOWYWANIU RAPORTÓW W JĘZYKU CHIŃSKIM, OBSŁUGA KLIENTÓW I KASY FISKALNEJ, DBANIE O EKSPOZYCJĘ TOWARÓW
      StPr/23/0283
      data rozpoczęcia pracy od 20.02.2023
      wynagrodzenie od od 3 490 do 4 000 PLN

      sprzedaż towarów spożywczo-przemysłowych dla osadzonych w kantynie ZK Koronowo; zarządzanie gospodarką magazynową Kwota wynagrodzenia 3500 brutto praca: jedna niedziela w miesiącu
      StPr/23/0114
      data rozpoczęcia pracy od 10.01.2023
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN