Zamknij

Sejmik Sprawozdawczo-Wyborczy Kujawsko-Pomorskiego OZŻ obradował w Pieczyskach nad Jeziorem Koronowskim 

18:01, 15.07.2021 | aszcz, fot. Tomasz Chamera, zdjęcie poglądowe
Skomentuj
REKLAMA

W lipcu w miejscowości Pieczyska odbył się Sejmik Sprawozdawczo-Wyborczy Kujawsko-Pomorskiego OZŻ. Nad Jezioro Koronowskie przybył też prezes PZŻ Tomasz Chamera.

- Na ręce całego środowiska i Zarządu kierowanego przez Katarzynę Domańską, której gratuluję reelekcji, chciałem złożyć serdeczne podziękowania za zaangażowanie i dotychczasową pracę. Szczególne podziękowania dla wiceprezesa KPOZŻ Włodzimierza Palmowskiego za całokształt działalności oraz Macieja Koszura, komandora Yacht Clubu Morskiego Columbus w Świeciu za wzorcowo prowadzony ośrodek w programie Polsailing. Nowo wybranemu Zarządowi OZŻ życzę sukcesów w dalszej działalności na rzecz rozwoju i upowszechnianiu żeglarstwa - podkreślił prezes Tomasz Chamera. 

W strukturach Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego prężnie działa wiele klubów - to m.in. MKŻ Międzyszkolny Klub Żeglarski w Żninie, wspomniany Ycm Columbus Świecie, "Zjednoczeni" Bydgoszcz, Klub Żeglarski WIND Koronowo, KŻ Popiel Kruszwica, który w tym roku obchodzi 75-lecie, Bydgoski Klub Żeglarski, Yacht Klub Polski Bydgoszcz, KŻ  Kormoran Janikowo, Oddział Żeglarski PTTK Pasat.

[ZT]4852[/ZT]

 

(aszcz, fot. Tomasz Chamera, zdjęcie poglądowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Skomentowałem Skomentowałem

1 0

Brak źródła pochodzenia fotografii dlaczego i kto jest ich autorem ? 06:23, 16.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jojojojo

0 0

Czy Ty człeku potrafisz czytać? Jest napisane! 👍 09:32, 16.07.2021


0%