Zamknij

Darczyńcy nie zawiedli. Pokazali, że łatwo jest pomagać

15:15, 12.08.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj
Impreza nie mogłaby się odbyć również bez wsparcia licznych wolontariuszy fot. Stowarzyszenie Łatwo Pomagać

Ponad 26 tys. zł udało się uzbierać w miniony weekend podczas wydarzeń charytatywnych zorganizowanych przez Stowarzyszenie Łatwo Pomagać. Całość zostanie przekazana na wsparcie małych pacjentów onkologii i hematologii leczonych w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Wszystko rozpoczęło się w sobotę na plaży w Pieczyskach. Był m.in. festiwal kolorów, muzyka na żywo, rejsy stateczkiem, dmuchańce, kulki, trampoliny, loterie fantowe, licytacje, postacie z Disneylandu, stoiska z jedzeniem, psy ratownicze, porady kosmetyczek oraz malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. 

Imprezą towarzyszącą był piknik profilaktyczny "Kręci mnie bezpieczeństwo" zorganizowany przez Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy. Uczestnicy podziwiali m.in. skoordynowane działania służb na wodzie oraz pokaz sprzętu wodnego i sportowego. Były też atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz działania profilaktyczne na temat bezpieczeństwa nad wodą.

Dzień później w Centrum Kultury Synagoga wystąpił Teatr Lalek "Barnaby". Więcej o tym wydarzeniu niebawem na naszej stronie. Łącznie podczas weekendu udało się uzbierać 26.714,29 zł  na rzecz małych potrzebujących.

REKLAMA
(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

BerlinBerlin

0 0

Już pisałem bardzo bardzo pozytywny ruch jak widać młodych ludzi dla jeszcze młodszych od siebie. Prawie 27 tysięcy udało się zebrać to naprawdę piękne . Jeszcze raz brawo ale ci Państwo, którzy wcześniej korzystali z tej płazy a właściwie już 34 razy jak podaje redakcja poszli tym przykładem tych młodych to przez te 34 x 27tyś to szpital mógłby mieć prawie milion złoty jeszcze więcej . Ale czy przy Arii wypada zbierać na dzieci pozostawiam to pytanie otwarte ?


18:39, 12.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obserwatorobserwator

3 0

Od początku Ariel P.Smędy to tzw.chałtura jestem ciekawy ile gmina płaci za te widowiska artystyczne 02:02, 13.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone