Zamknij

Sporo będzie działo się w sobotę na plaży w Pieczyskach

12:00, 07.08.2019 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

Piknik profilaktyczny "Kręci mnie bezpieczeństwo" oraz piknik charytatywny "Łatwo pomagać". To wszystko wydarzy się już w najbliższą sobotę tj. 10 sierpnia w Pieczyskach. Początek o godzinie 11:00.

W ramach pikniku profilaktycznego będzie można m.in. zobaczyć skoordynowane działania służb na wodzie oraz pokaz sprzętu wodnego i sportowego. Będą też atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz działania profilaktyczne na temat bezpieczeństwa nad wodą.

Natomiast w programie pikniku charytatywnego przewidziano m.in. festiwal kolorów, muzykę na żywo, rejsy stateczkiem i sporty wodne, wielkie dmuchańce, kulki, zjeżdżalnie, animacje dla dzieci w towarzystwie klaunów, loterię fantową (każdy los wygrywa), licytacje, postacie z Disneylandu, smaczne jedzenie, spotkanie z psem ratowniczym, profesjonalne porady kosmetyczek, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże i wiele innych.

- Czym więcej osób się przyłączy tym bardziej pomożemy dzieciom, pacjentom onkologii, hematologii i transplantologii. Wszystkie te dzieci walczą o swoje życie i bardzo potrzebują naszego wsparcia. Wszystkie pieniądze jakie uzyskamy podczas pikniku przeznaczymy na wsparcie pacjentów onkologii i hematologii leczonych w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Choroba dziecka to ogromne obciążenie finansowe dla rodziny i bardzo często przeniesienie swojego życia na wiele miesięcy, a i też lat do murów szpitalnych. Dlatego już po raz kolejny chcemy wesprzeć tych dzielnych Wojowników i ich rodziny w tym trudnym dla nich czasie - czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Podczas pikniku nie zabraknie też muzycznego akcentu. Przed publicznością zaprezentują się: DW Wojtass, Black Hawk oraz Kriss. Przypomnijmy również, że dzień później w CK Synagoga wystąpi wystąpi Teatr Lalek "Barnaby". Dochód z wydarzenia zostanie również przeznaczony na rzecz pacjentów oddziału onkologii dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz