Zamknij
REKLAMA

To będzie weekend walecznych serc. W ramach akcji charytatywnej

17:07, 06.02.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Oj będzie się działo w dniach 15-17 lutego w Koronowie. Przed nami koncerty, turniej piłki halowej, wesolandia, dmuchańce, strzelnica ASG, pokazy strażackie i wiele innych.

Wszystko w ramach weekendu charytatywnego "Waleczne serca - z miłości do chorych dzieci z onkologii". Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Łatwo Pomagać przy pomocy licznych instytucji. Dochód zostanie przekazany na rzecz dzieci chorych na nowotwory leczonych w Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Całość rozpocznie się 15 lutego w Centrum Kultury Synagoga (godz. 17:00). Na scenie zaprezentują się Sajmon i Szrek, Kriss, Kapela Koronowiacy oraz gwiazda wieczoru - zespół Żuki. Cegiełka za wstęp to 20 zł (minimalna). 16 lutego akcja przeniesie się do hali MGOSiR. Tam od godziny 9:00 odbywać będzie się "Wielki Turniej Piłki Halowej". Do rywalizacji przystąpi aż 16 zespołów. Wydarzenie zakończy się w niedzielę 17 lutego również w hali MGOSiR. Tego dnia od godziny 12:00 odbywać będą się koncerty z dedykacjami, wesolandia, dmuchańce i wiele innych atrakcji.

UWAGA! Ze względu na żałobę narodową piątkowy koncert został przełożony na 3 marca. Wszystkie zakupione cegiełki zachowują swoją ważność.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone