Zamknij
REKLAMA

Ty też możesz pomóc małej Ani! Wystarczy chwila

10:07, 09.01.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Pomimo choroby z jaką się boryka jest bardzo radosnym dzieckiem. "Uśmiech, który nie znika z jej twarzy wynagradza wszystko" - mówią rodzice małej Ani. To między innymi oni zbierają fundusze na jej leczenie.

Mama małej Ani pochodzi spod koronowskiego Okola. Ania przyszła na świat 23 kwietnia 2018 r. Urodziła się z rozszczepem kręgosłupa w odcinku piersiowo-lędźwiowym ze współistniejącym wodogłowiem. W I dobie życia przeszła poważną operację zamknięcia rozległej przepukliny oponowo-rdzeniowej. Z powodu pogorszenia wydolności oddechowej w III dobie miała wstawioną zastawkę komorowo-otrzewną. W czasie swojego krótkiego życia przeszła już 8 operacji. Jest pod opieką wielu specjalistów.

- Pomimo choroby z jaką się boryka, operacji dzięki którym nadal jest z nami, jest bardzo radosnym dzieckiem. Uśmiech, który nie znika z jej twarzy wynagradza wszystko. Niestety koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo kosztowne i przewyższają nasze możliwości finansowe. Dlatego kierujemy prośbę o wsparcie finansowe, bo chcemy by nasza córka była w przyszłości samodzielna. Mamy ogromną nadzieję, że pewnego dnia Ania będzie chodzić. Dzięki Państwa pomocy jest możliwe! - mówią rodzice.

Fundusze zbierane są również na portalu zrzutka.pl

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone