Zamknij

WiewiórINKA w Koronowie! Ciekawa akcja promocyjna

14.34, 16.10.2018 Natalia Gotowalska Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna Aktualizacja: 14.39, 16.10.2018
Skomentuj
REKLAMA

Inowrocławska maskotka WiewiórINKA wyruszyła w podróż, której nie odbyła jeszcze żadna wiewiórka w historii. Jeździ po całym kraju, aby odwiedzić sto polskich miast z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W taki sposób bohaterka akcji będzie opowiadała o Inowrocławiu, zapraszając do odwiedzenia tego uzdrowiskowego miasta.

WiewiórINKA odbyła już siedem weekendowych podróży, podczas których odwiedziła m.in. Warszawę, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Malbork, Częstochowę, Katowice, Opole, Bielsko-Białą, Szczecin, Olsztyn, Białystok i 61 innych polskich miast.

Już teraz pakuje się, aby wyruszyć w ostatnią podróż po swojej okolicy. Maskotka planuje w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę (19-21 października) odwiedzić: Pakość Barcin, Łabiszyn, Szubin, Żnin, Strzelno, Kruszwicę, Nakło Nad Notecią, Koronowo, Bydgoszcz, Solec Kujawski, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Włocławek, Lipno, Rypin, Golub-Dobrzyń, Brodnicę, Grudziądz, Świecie, Chełmno, Chełmżę i Toruń.

W ten weekend będzie również w Państwa mieście. WiewiórINKA odwiedzi Koronowo w najbliższą sobotę, 20  października i spotka się z mieszkańcami w godzinach 10:45 – 11:15 na Rynku.

Jest to ostatnia taka weekendowa trasa WiewiórINKI. Maskotka dotrze do wielu miast w swojej okolicy i będzie zachwalała uroki Inowrocławia oraz zapraszała do odwiedzin jej w Inowrocławiu.

WiewiórINKA ma też swój profil na Facebooku. Tam opowiada o mieście, o Solankach oraz ciekawostkach z miasta. Co pewien czas ogłasza również konkursy, w których można wygrać miejskie gadżety. WiewiórINKA nagrywa również swoje filmy i publikuje relacje z odwiedzonych już miast.

(Natalia Gotowalska Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%