Zamknij

W Koronowie motycklista tracił przytomność. Pomogli mu policjanci

13:40, 04.08.2019 | asp. szt. Mariusz Choła KP Koronowo
Skomentuj Policjanci przekazali mężczyznę pod opiekę przybyłym na miejsce ratownikom medycznym fot. policja
REKLAMA

Mł asp. Grzegorz Sternal i sierż. szt. Mirosław Bartylak, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Koronowie, zwrócili uwagę na mężczyznę podchodzącego w kasku do zaparkowanego motoru na jednej z ulic, który nagle upadł na ziemię. Funkcjonariusze zatrzymali radiowóz. Wtedy okazało się, że mężczyzna ma problemy zdrowotne. Na szczęście w odpowiednim momencie nadjechali dzielnicowi.

Zdarzenie miało miejsce 02.08.2019 w Koronowie. Podczas obchodu mł asp. Grzegorz Sternal i sierż. szt. Mirosław Bartylak zwrócili uwagę na mężczyznę podchodzącego w kasku do zaparkowanego motoru na jednej z ulic. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że motocyklista nagle upadł na ziemię. Jak się okazało źle się poczuł, był osłabiony i tracił przytomność. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe. Cały czas starali się też nie dopuścić do utraty przez niego przytomności.

Policjanci przekazali mężczyznę pod opiekę przybyłym na miejsce ratownikom medycznym.
Dzięki szybkiej reakcji policjantów nikomu nic się nie stało, a przecież wsiadając na motocykl ta podróż zarówno dla kierowcy, jak i innych uczestników ruchu drogowego mogła się skończyć zupełnie inaczej.

(asp. szt. Mariusz Choła KP Koronowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

zagrożeniezagrożenie

3 1

Motor wciąga jak polityka. Czasem trudno się od niego oderwać, nawet jak nie powinno się nim już jeździć. 23:20, 04.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz