Zamknij
REKLAMA

Mieszkańcy gminy Koronowo na rowerach wieźli... kradzione pręty

14:16, 02.01.2019 | podkom. Lidia Kowalska Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy
REKLAMA
Skomentuj
Mężczyzną może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności fot. policja

Dzielnicowi z komisariatu w Koronowie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z terenu budowy trasy S5 ukradli 24 stalowe pręty o długości 5 metrów każdy. Skradziony łup przewozili na rowerach. Wszyscy usłyszeli zarzut kradzieży i może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

O podejrzeniu kradzieży elementów metalowych z terenu budowy trasy S5 dyżurny komisariatu w Koronowie dowiedział się od świadka, który widział poczynania mężczyzn.

Dyżurny natychmiast skierował we wskazane miejsce policjantów. Okazało się, że „amatorzy" metali przemieścili się już do sąsiedniej miejscowości. Dzielnicowi opatrolowując ten teren zauważyli podejrzewanych mężczyzn, gdy prowadzili rowery z przymocowanymi do nich prętami. Każdy z nich wiózł w ten sposób 8 sztuk.

Niepoprawni „cykliści" zostali zatrzymani. To 31,33 i 36-letni mieszkańcy gminy Koronowo. Wszyscy usłyszeli zarzut kradzieży. Może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(podkom. Lidia Kowalska Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

SzokSzok

0 0

Szok. 18:45, 02.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BrawoWyBrawoWy

1 0

I co z tego? sąd da im max 2 lata w zawiasach i sie tylko chlopaki śmiać z tego będą. W Polsce skazani mają więcej praw od uczciwie pracującego człowieka. Nawet do lekarza w kolejkach nie muszą czekać. to jest chore! Dlaczego dzieci w szkołach muszą płacić za obiady? w wiezieniu więźniowie mają za darmo ! a niech im nie zasmakuje... to dopiero afera jest. 20:27, 02.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone