Zamknij

Można wesprzeć odbudowę zniszczonego domu we Wtelnie. Jest zbiórka

13.52, 25.07.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

W portalu pomagam.pl ruszyła zbiórka na rzecz odbudowy spalonego domu we Wtelnie. Przypomnijmy do pożaru doszło 22 lipca przy ul. Kwiatowej.

- W piątek 22.07.2022r. w nocy we Wtelnie województwo kujawsko-pomorskie doszło do pożaru  domu mojej bliskiej znajomej.  W wyniku czego Pani Monia straciła większość dorobku swojego życia - informuje pani Paulina, znajoma poszkodowanych.

- Pomóżmy stanąć jej na nogi i odbudować jej dom. Nie bądźmy obojętni - dodaje.

W akcji gaszenia domu wzięło udział dziewięć zastępów straży pożarnej. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby. Ogień wybuchł po północy.

- W chwili naszego przybycia zastaliśmy rozwinięty pożar poddasza domu jednorodzinnego. Z tego domu ewakuowano 5 osób, w tym dwie osoby narodowości ukraińskiej – mówiła st. kpt. Aleksandra Starowicz z KM PSP w Bydgoszczy.

Pożar sięgnął dachu budynku. Ratowano m.in. mienie, które mogło ucierpieć w pożarze. Hospitalizacją objęto jedną kobietę z objawami podtrucia oraz właściciela domu. Mężczyzna ten doznał lekkich poparzeń podczas próby gaszenia ognia. Dom nie nadaje się na tę chwilę do użytkowania.

[ALERT]1658749847892[/ALERT]

[ZT]6509[/ZT]

[ZT]6491[/ZT]

[ZT]6473[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%