Zamknij

Koronowscy policjanci na festynach z okazji Dnia Dziecka

19:48, 30.05.2022 | KMP Bydgoszcz, aszcz
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend Komisariat Policji w Koronowie uczestniczył w festynach organizowanych dla dzieci z okazji ich nadchodzącego święta. Największą popularnością wśród najmłodszych jak zawsze był nasz niebieski przyjaciel "Polfinek", który od niedawna „mieszka” w Komisariacie Policji w Koronowie.

Weekend minął bardzo pracowicie dla dzielnicowych Komisariatu Policji w Koronowie oraz dla policjantki zajmującej się profilaktyką, którzy w trzy kolorowe i wesołe dni przygotowali wiele niespodzianek oraz konkursów dla wszystkich dzieci z miejscowości Dobrcz, Kozielec i Mąkowarsko.

W trakcie trwania festynów dzieci oraz ich rodzice brali udział w zabawach, konkursach oraz zagadkach, podczas których mogli dowiedzieć się o najważniejszych zasadach dotyczących bezpieczeństwa. Dzieci również mogły poczuć się wyjątkowo siedząc za sterami radiowozu. Opis pracy funkcjonariusza oraz policyjny sprzęt pomogły naszym milusińskim poczuć się jak prawdziwi policjanci.

Funkcjonariusze korzystając z okazji zwrócili również uwagę na bezpieczeństwo podczas podróży oraz w miejscu wypoczynku, ponieważ powoli zbliżają się wakacje, podczas których nie należy zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Z okazji Dnia Dziecka koronowscy policjanci życzyli dużo słońca, uśmiechu i spełnienia marzeń oraz wiele szczęścia małym jak i dużym dzieciom.

[ZT]6219[/ZT]

[ZT]6202[/ZT]

[ZT]6200[/ZT]

 

(KMP Bydgoszcz, aszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%