Zamknij
REKLAMA
00:00, 27.01.2023
Firmy spedycyjne odgrywają niezwykle ważną rolę w przemyśle transportowym, zapewniając przewóz towarów dla różnych branż. Kariera w firmie spedycyjnej może być ekscytująca i pełna wyzwań, dając pracownikom szansę na rozwój zawodowy i poznanie różnych aspektów branży.
10:32, 26.01.2023
Jedną z najważniejszych spraw, które trzeba zorganizować przed wyprawą off road, jest spakowanie ekwipunku. Musisz nie tylko zmieścić bagaż w ograniczonej przestrzeni, ale również odpowiednio go umieścić, by zawsze mieć dostęp do potrzebnych rzeczy. W zależności od czasu trwania wyjazdu, można dostosować ilość ubrań, żywności albo wody. Trudno jednak zrezygnować z akcesoriów off road, które będą pomocne w razie awarii lub innych nieprzewidzianych zdarzeń. Czy istnieje prosty sposób na zoptymalizowanie sposobu pakowania? Wypróbuj panel Molle i przekonaj się, że to rozwiązanie idealne.
09:23, 26.01.2023
W tym roku, podczas 31. Finału, po raz trzeci serca marki Lovela i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabiją tym samym, gorącym rytmem. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo małych i dużych Lovela kolejny raz łączy siły z WOŚP, dokładając cegiełkę w walce z groźną dla życia sepsą. Za pomocą platformy Allegro każdy może wesprzeć zbiórkę poprzez zakup charytatywnego, emocjonalnego e-booka pełnego wskazówek dotyczących rodzicielstwa.
08:53, 24.01.2023
Obecnie loty są jednym z najpopularniejszych sposobów podróżowania, mowa tutaj nie tylko o podróżach międzykontynentalnych czy nawet międzypaństwowych, ale nawet w obrębie jednego kraju. Zdarzają się jednak sytuacje, w których loty są odwoływane. W takiej sytuacji pasażerowie nierzadko mogą ubiegać się o odszkodowanie.
08:23, 24.01.2023
Tylko powszechne, bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi HPV (brodawczaka ludzkiego), zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców, stanowią skuteczną ochronę przed nowotworami, które on wywołuje, a nie jest to jedynie rak szyjki macicy, ale też m.in. nowotwory sromu, pochwy, odbytu, gardła czy krtani – uważają eksperci z Polski i Litwy. W ich opinii najlepszą ochronę zapewnia szczepionka o najszerszym spektrum działania – dziewięciowalentna.
00:00, 23.01.2023
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) we współpracy z Ministerstwem Zdrowia uruchomiła specjalne telecentrum dedykowane dla lekarzy oraz dentystów, którzy uzyskali swoje kwalifikacje poza terytorium Unii Europejskiej, między innymi z Ukrainy. Każda osoba, która zadzwoni pod podany numer, otrzyma wyczerpujące informacje na temat procedur oraz dokumentów niezbędnych do otrzymania tymczasowej licencji lekarskiej uprawniającej do podjęcia praktyki lekarskiej na terytorium Rzeczypospolitej.
08:29, 17.01.2023
Nie tylko pomagają w nauce języka angielskiego, ale także rozwijają umiejętności społeczne, budują zaangażowanie i wzmacniają relacje między uczniami. Gry planszowe do nauki angielskiego to połączenie doświadczenia zabawy ze skuteczną nauką języka obcego oraz promocją osiągnięć uczniów.
13:58, 16.01.2023
Na mocy umowy zawartej pomiędzy VeloBank i PGNiG Obrót Detaliczny, klienci obu instytucji mogą korzystać z nowej oferty darmowego kredytu VeloKomfort. Umożliwia on wyrównanie opłat za gaz do stałego poziomu w ciągu roku, co jest szczególnie ważne dla zarządzania budżetem domowym w sezonie grzewczym. Nawiązanie współpracy z PGNiG Obrót Detaliczny jest elementem realizacji strategii rozwoju portfolio produktowego VeloBanku w oparciu o partnerstwa biznesowe i tworzenie dzięki nim dodatkowej wartości dla klientów.
13:07, 16.01.2023
PANEK CarSharing, największy polski operator usługi wynajmu samochodów z aplikacji w smartfonie, wraz z nowym rokiem wprowadza szereg zmian upraszczających ofertę i dostęp do samochodów. Zmiany dotyczą również cennika, w którym oprócz rozliczenia kilometrowego pojawił się pakiet dobowy z niską ceną za kilometr jazdy.
09:01, 12.01.2023
Głównym założeniem liberalizacji rynku energii gazowej w Polsce było dostosowanie go do przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Dotyczą one m.in. rozdzielenia świadczeń usług sieciowych związanych z przesyłem, dystrybucją i magazynowaniem gazu od sprzedaży paliw gazowych i zwiększenia ich pozyskiwania z różnych kierunków i źródeł dostaw. Sam fakt, że standaryzacja w tych obszarach stała się faktem to pozytywna wiadomość zarówno dla uczestników rynku jak i klientów. Dzięki wprowadzeniu zasady TPA, spółki obrotu mają możliwość udziału w rynku na transparentnych, nie dyskryminujących zasadach. Z kolei klienci kupujący energię mają zagwarantowany swobodny wybór spośród różnych ofert i możliwość zmiany sprzedawcy gazu.
08:47, 09.01.2023
Z wielu basenów ogrodowych można korzystać tylko w czasie najgorętszych dni w roku. Szkoda, że przez wiele miesięcy, gdy na zewnątrz jest chłodniej, basen jest nieużywany. Dlatego decydując się na budowę basenu we własnym ogrodzie warto zaplanować go w taki sposób, aby można było z niego korzystać także w chłodniejsze dni, a nawet cały rok. Co zrobić, aby móc pływać we własnym basenie ogrodowym nie tylko w lecie, ale także wiosną, jesienią i zimą?
08:06, 03.01.2023
Praca personelu pokładowego to praca w chmurach, która dodaje skrzydeł. To również szansa dla otwartych, kochających podróże ludzi, którzy nie lubią rutyny, bo każdy dzień przynosi wiele niespodzianek. Jakich? - o tym m.in. opowiada zespół LOT Cabin Crew w filmie promującym styczniową rekrutację Polskich Linii Lotniczych LOT.
12:12, 02.01.2023
Dlaczego kobiety otwierają firmy? Bo chcą być niezależne. Deklaruje to ponad 41% obecnych i aż 59% przyszłych bizneswoman, które wzięły udział w badaniu przeprowadzonym na zlecenie Nest Banku i Fundacji Kobiety e-biznesu. Co jeszcze sprawia, że kobiety porzucają posady i w stosunkowo niepewnych czasach decydują się na firmę? Czego się obawiają i z czym się mierzą? O tym przeczytacie w raporcie „Siła Przedsiębiorczyń”.
11:24, 02.01.2023
LOT Cabin Crew rekrutuje młodszy personel pokładowy dla Polskich Linii Lotniczych LOT. Kandydaci na stewardessy i stewardów mają szansę sprawdzić się podczas dni rekrutacyjnych, odbywających się raz w tygodniu w styczniu 2023 r. „Szukamy osób entuzjastycznych, energicznych, otwartych na świat i inne kultury, kochających podróże i pracę z ludźmi” - mówi Paulina Janisiewicz z LOT Cabin Crew.
00:00, 31.12.2022
Projektowanie patio w domu to projektowanie i budowanie ogrodu, który jest częścią domu. Jest to miejsce, które można wykorzystać do relaksu, odpoczynku lub jako miejsce spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Aby patio było udane, musi być dobrze zaprojektowane i wykonane.