Zamknij

Skwer w Mąkowarsku uporządkowany. Dzięki mieszkańcom

16:57, 15.07.2019 | Redakcja
Skomentuj Mieszkańcy mówią, że to nie koniec prac fot. Mąkowarsko.pl
REKLAMA

Znajduje się przy głównym skrzyżowaniu w Mąkowarsku. Widzą go nie tylko mieszkańcy, ale też przejezdni, którzy jadą zarówno w kierunku Bydgoszczy jak i Tucholi oraz Sępólna Krajeńskiego. Dzięki mieszkańcom wsi, a także burmistrzowi Koronowa plac został uporządkowany.

Na skwerze m.in. posprzątano śmieci, skoszono trawę, przycięto krzaki oraz umyto obelisk upamiętniający 700. rocznicę nabycia Mąkowarska przez Cystersów. Ustawiono też ławeczki.

- Przekazujemy podziękowania Panu Burmistrzowi Patrykowi Mikołajewskiemu za przekazanie ławek na skwer, na których będzie można spokojnie spocząć oraz za pomoc w ich przywiezieniu i zainstalowaniu - czytamy na profilu Mąkowarsko.pl

Przypomnijmy, że to kolejna tego rodzaju akcja społeczna. W ostatnim czasie uporządkowano budynek po byłej stołówce przy M-GOK w Koronowie, Górę św. Jana, pomnik "Chrystusa Pana" przy ulicy Bydgoskiej w Koronowie, cmentarz ewangelicki w Samociążku oraz teren wokół stawu w Nowym Dworze.

Zdjęcia: Mąkowarsko.pl

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KrulKrul

12 11

Piękne to nasze Mąkowarsko. Nawet P Burmistrz pokazał znów, że w czynie społecznym jest najlepszy. Ale rycerz, szlachcic z miotłą to nie przystoi. Mieszkańcom powinno być wstyd przez lata doprowadzić do zaniedbania tak ważnego placu i angażowanie w to władze Gminy. Wstyd Mąkowarszczanie. Sami twierdzicie , że to bardzo ważny punkt Waszej wsi i sami nie potrafiliście o niego zadbać . 09:17, 16.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZdumionyZdumiony

16 8

Pan burmistrz ewidentnie sie marnuje. Powinien zawodowo zająć sie sprzątaniem. 01:15, 17.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%