Zamknij

Mąkowarsko też ma nowy plac zabaw!

08:31, 30.05.2019 | Redakcja
Skomentuj Uzupełnieniem placu zabaw będzie tzw. otwarta strefa aktywności fot. UM w Koronowie
REKLAMA

Wczoraj - 29 maja - dokonano odbioru placu zabaw w Mąkowarsku. To kolejne tego typu miejsce na terenie gminy Koronowo.

- Nowy plac zabaw jest ogrodzony wyposażony w urządzenia zabawowe typu: linarium "diament obrotowy", sześciokąt wiolofunkcyjny, zestaw zabawowy, huśtawka podwójna z bocianim gniazdem, piaskownicą, sprężynowiec jednoosobowy oraz huśtawka ważka. Ponadto zamontowano ławkę, kosz na śmieci i oczywiście tablicę regulaminową - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Koronowie.

To jednak nie wszystko. Uzupełnieniem placu zabaw będzie tzw. otwarta strefa aktywności. Powstanie stół do tenisa, stół do gry w szachy i warcaby, ławki, kosz na śmieci oraz urządzenia fitness typu: biegacz, poręcze, orbitek + rowerek, prasa nożna, wioślarz, wyciąg górny + wyciskanie siedząc oraz stojak na rowery. Inwestycja zostanie zrealizowana jeszcze w tym roku. Strefa ta będzie mogła powstać dzięki dofinansowaniu w ramach Rządowego Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo-Rekreacyjnej o Charakterze Wielkopokoleniowym - Otwarte Strefy Aktywności (OSA) Edycja 2019.

Fot. UM w Koronowie

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

RodzicRodzic

5 0

Bardzo fajny plac zabaw , ale czy za dwa - trzy lata zostanie również zamknięty jak plac zabaw w Koronowie przy ul.Witosa. Myślę , że osoby odpowiedzialne za obiekty sportowe i rekreacyjne w mieście i gminie Koronowo powinny we właściwy sposób je konserwować i należycie o nie dbać , a nie czekać , aż obiekty się " rozlecą " tak jak plac zabaw dla dzieci w Koronowie przy Witosa . Jeżeli place zabaw podlegają pod MGOSiR w Koronowie to może pan dyr.łaskawie poinformuje kiedy i czy kiedykolwiek plac zabaw przy Witosa zostanie otwarty dla dzieci . 14:43, 30.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KingaKinga

0 0

Gdzie to jest? Na jakiej ulicy? 17:28, 30.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz